İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN KURU KARANFİL KÜRÜ

Gezelim Görelim 3 Kasım 2008

prof.dr. ibrahim saraçoğlu 03.11.2008 tarihinde TRT-1 kanalında yayınlanan günbegün adlı programın konuğu oldu .yine bu programda da her katıldığı programda olduğu gibi sağlık üzerine konuşmlar yaptı ve araştırmaları sonucu elde ettiği şifalı kür tariflerini verdi.
KURU KARANFİL:
YORGUNLUĞA KARŞI ,VÜCUDA ZİNDELİK VEREN ÇAY-KARANFİL KÜRÜ:
Kendinizi yorgun,bitkin ve halsizmi hissediyorsunuz.o halde ibrahim saraçoğlunun bu kür tarifini uygulayın. bunun için;çayınızı demleyin ve içine 8-9 adet karanfil atın. bir kaç bardak bu çaydan için .bu işlemi her gün uygulamayın.aralıklarala yapın.size zindelik ve enerji verir.
İSHALE KARŞI KURU KARANFİL:
Sık sık ishal oluyorsanız ,özelliklede yaşınız ileri ise su ve tuz kaybı sizin başka rahatsızlıklarda yaşamanıza neden olabilir. bu şikayetleriniz için saraçoğlunun karanfil kürünü uygulayın.bu kür için:8-9 tane karanfili ortadan ikiye bölün. karanfillerin raf ömrü geçmemiş olmasına dikkat edin .(eğer,karanfilin yuvarlak olan ucunu elinizle sıktğnızda dağılıyorsa bu bayat demektir).
bir kaşığın içine bu kırılmış karanfilleri koyun ve ağzınıza atı. üzerinede 2-3 yudum su için ve yutun.birkaçgünden fazla uygulamayın. gün içinde ikidefa öğleden önce ve öğleden sonra alın .eğerki ishal şikayetleriniz geçmediyse vakit kaybetmeden doktara görünün.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN KURU KARANFİL KÜRÜ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar