İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN KURUSOĞANIN FAYDALARI VE KURUSOĞAN KÜRÜ TARİFİ

Gezelim Görelim 3 Kasım 2008

prof.dr. ibrahim saraçoğlu 03.11.2008 tarihinde TRT-1 kanalında yayınlanan günbegün adlı programın konuğu oldu .yine bu programda da her katıldığı programda olduğu gibi sağlık üzerine konuşmlar yaptı ve araştırmaları sonucu elde ettiği şifalı kür tariflerini verdi.
KURU SOĞAN KÜRÜ VE KURUSOĞANIN FAYDALARI:
kuru soğan tam bir mucize ve bir şifa kaynağı diyen saraçoğlu soğanın faydalarını saymakala bitiremiyor. öncelikle prostatitten dolyı ağrısı olan erkekler için çiğ yemelerini öneriyor. ama bu nadolu soğanı dediği ülkemizde yetişen kurubeyaz soğan olmalı diyor. yani kırmızı soğan yada çin soğanı denilen dışı beyaz ve tatlı soğan değil ,ezelden beri bilinen soğanı kullanmanızı öneriyor.
soğanla ilgili kitaplarında bile olmyan bir bilgiyide veriyor ve diyor ki ”tanrı soğanı adeta hanımlar için yaratmış”. kuru soğanın hanımlara o kadar çok faydası var ki mesela:
YUMURTALIK KİSTİNE KARŞI ve ADET GÖREMEYEN GENÇ KIZLAR İÇİN:
Birtane orta boy soğanın dış kabuğunu soyun ve dört paraya bölün.2 bardak klorsuz suyu tencerede kaynatın ve soğanı içine atın. 5 dakika kaynattıktan sonrada ılıtın ve suyunu için..
Bu tip rahatsızlığı olan ve bu nedenle adet göremeyen genç kızların bu sorunun çözümü olacaktır.bu kürün suyunu öğleden önce öğleden sonra günde ikikez için ve 15 gün boyunca bu kürü taze olarak hazırlayın ve için. bu kürü uygulamay başaldıkatan 2-3 gün sonra akıntınız artar. endişelenmeyin.olması gereken şey budur. bu kürü uyguladınız ve adet görmeye başladınız. şimdi 2. adetinizden 1 hafta önce bu kürü tekrar uygulayın ki tedaviniz yarım kalmasın ve adetiniz düzene girsin.
Miyomnlara karşıda iyileştiricidir.
Eğer salatalarınızda bol miktarda kurusoğa ve sumak kullanıyorsdanız o da aynı etkiyi gösterebilir. ama yinede en uygunu bu şekilde kür halinde uygulamanızdır.
KULAKLARINIZ MI AĞRIYOR: burdada kuru soğan imdadınıza yetişiyor. kurusoğanın suyunu çıkarın ve pamuklu kulak çubuğunun ucuna iki damla damaltın ve kulağınızın içine sokup içinde yuvarlayın ve soğan suyunun kulağınızın içine değmesini sağlayın. ağrınızın hemen kesildiğini göreceksiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN KURUSOĞANIN FAYDALARI VE KURUSOĞAN KÜRÜ TARİFİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Londrada Gezilecek Yerler

Londrada Gezilecek Yerler

14 Ocak 2017
186

Sponsor Bağlantılar

videohive videohive download videohive download free after effects download ae download free motionpile download after effects projects