İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN BAZI SAĞLIK SORUNLARI İÇİN ÖNERİLERİ

Gezelim Görelim 2 Ağustos 2008

bitki doktoru saraçoğlu ; açıklamalrı sırasında çeşitli sorunlara değindi ve bunlar için yapılması gerekenleri tek tek anlattı.işte bazı sorunlar ve yapılacaklar..
SAÇLARINIZIN BEYAZLAMAMASI İÇİN
Günde bir tabak sarımsaklı yoğurtun yanısıra ayrıca günde 1 tatlı kaşığı çörek otu yemenizi öneriyor
KADINLARIN İDRAR YAPAMAMASI DURUMUNDA
1 Tatlı kaşığı sarı ballıbaba otunu 1su bardağı suda 3 dakika kaynatıp içmelisiniz. Fakat bu otu kullanırken çok dikkatli olunmalı ve verilen ölçüden fazla kullanmayaya dikkat edilmelidir. CİNSEL GÜCÜ ARTIRMAK İÇİN
Brokoli,kereviz,keçiboynuzu ve 1çay bardağı havuç suyu önerileri arasında. özellikle havuç suyu hem kadınlarda hemde erkeklerde cinsel gücüartırır. fakat şeker hastası olanların havuç suyunu tüketmemesi gerektiğini özellikle belirtiyor. 1 tatlı kaşığı Yakı otunu 1 subardağı suda 3 dakika kaynatın daha sonra için.
SİVİLCESİZ VE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT İÇİN
Eğer cildiniz çok sivilceli ve iltihaplıysa bir tencerenin içine yarın litre su koyun ve ocakta kaynatın daha sonra içine 3tutam lavatta atın ve yüzünüzü bu suyun buharına 1,2 dakika tutun daha sonra ocağı kapatıp biraz dinlendirin tekrar yüzünüzü tutun böylelikle cildiniz dezenfekte olacaktır.temiz cildinize aşağıdaki maskeyi uygulayın.
HORLAMAMAK İÇİN:
lahana içinde pek çok vitamin barıdıran ve ençokda U vitamini bulunan bir gıdadır.horlamya karşıda son derece etkili olan lahan ayrıca mide ve bağırsak kanserine karşıda koruyucudur.. fakat lahana seçerken kültür lahanası olmamasına özen göstermek gereklidir.
GUATR ve HEMOROİD İÇİN:
mutlaka hekimin söylediklerine harfiyen uyulmalı ve hekimin verdiği tedavi doğrultusunda hareket edilmeli diyen saraçoğlu bu bilgilerin yalnızca yardımcı ve destekleyici bir rolü olduğunu söylüyor.ve guatr için yine dereotu kürünü uygulamanızı tavsiye ediyor.Günde üç öğün yemeklerden 15 dakika önce sabah ,öğlen ve akşam bir yemek kaşığı dolusu dereotu yemenizi öneriyor.ve bu kürü 3 ay uygulamanız gerektiğini vurguluyor.bunu muhakkak kür olarak uygulamanızı yani yemeklere ve salataya ilave ettiğiniz dereotunun tedavi edici özelliği olmadınıda sözlerine ilave ediyor.
REFLÜ VE MİDE YANMASI İÇİN:
mide yanması başladığında 2yudum soğuk süt için ,yine başladığında yine iki yudum süt için ve her seferinde yine 2 yudum ama sadece 2 yudum süt için .şikayetlerinizin zamanla azaldığını göreceksiniz
TER KOKUSUNU ÖNLEMEK İÇİN:
melisa yani oğulotu kulanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN BAZI SAĞLIK SORUNLARI İÇİN ÖNERİLERİ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar