Kadife Gibi Bir Cildin Sırrı Kayısı ve Elma Maskesinde

Dr İbrahim Saraçoğlun’dan ,özellikle hanımların için yüz güzelliği ve genç görünüm için müthiş bir maske tarifi. 23 nisan 2008 tarihinde seda sayanın programında açıkladığı bu maskeyi uyguladığınız andan itibaren yüzünüzdeki değişikliği hemen farkedebilirsiniz diyor Saraçoğlu.. Sivilce ve siyah noktalara bire bir, taptaze,pırıl pırıl ve pürüzsüz bir cilt için hemen uygulayın üstelikte maliyeti çok ucuz.

Gerekli Malzemeler

  • 1 adet taze kırmızı sert sulu tatlı elma
  • 4 adet taze kayısı
  • 5-6 kaşık su

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

elmanın kabuğunu çok ince bir tabaka halinde soyun .Çekirdeğini çıkarın, fakat çekirdeğin etrafındaki ince beyaz yumuşak kısmı çıkarmayın bir tencerenin içinde soyulmuş elma ile çekirdeklerini çıkardığınız kayısıları( kayısılar kabuklu olacak) ve 5-6 kaşık suyu kısık ateşte 6-7 dakika ağır ağır kaynatın. Daha sonra blenderden geçirip ılınınca yüz ve dekolte bölümlerine sürün. Yarım saat sonra normal su ile yıkayın. Bu kürü uyguladıktan ilk 10 dakika içinde gözle görülür olumlu değişimi sizde hemen fark edeceksiniz.

DİKKAT:bu kürü hafta 1 den fazla uygulamayınız.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kadife Gibi Bir Cildin Sırrı Kayısı ve Elma Maskesinde” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar