İBRAHİM SRAÇOĞLU ANNE SÜTÜNÜ ARTIRAN YİYECEKLER

Gezelim Görelim 3 Kasım 2008

prof.dr. ibrahim saraçoğlu 03.11.2008 tarihinde TRT-1 kanalında yayınlanan günbegün adlı programın konuğu oldu .yine bu programda da her katıldığı programda olduğu gibi sağlık üzerine konuşmlar yaptı ve araştırmaları sonucu elde ettiği şifalı kür tariflerini verdi.
saraçoğlu konuşmasının en başında yine ebter tohumlardan ve bu tohumlardan üretilmiş sağlık açısından zararlı olan besinleri tüketiminin ne gibi sonuçlar meydana getirdiğinden söz etti.
değindiği diğe sağlık sorunları ve kür tarifleri ise şöyle:
ANNE SÜTÜNÜ ARTIRMAK İÇİN:8-9 adet kuru inciri soğuk suyla yıkayın ve 2 bardak klorsuz suyu tencerede kaynatıp içine atın. incirleri 7-8 dakika haşladıktan sonra ılınması için bekleyin ve gün içinde 1-2 kez bu suyu için.bu kürü uygulamaya başladığınız 2-3 gün sonra sütünüzün arttığını göreceksiniz diyede ekliyor bitki uzmanı saraçoğlu.
AYRICA;bu kür bronşite karşıda çok faydalı bir kürdür.
anne sütünün artmasını sağlayan diğer besinler ise;taze beyaz üzüm(özellikle çavuş üzümü),derotu ve havuç anne sütünü artıran besinlerdendir.
DİKKAT:süt veren hanımlar emzirme döneminde naneden uzak durmalıdır. çünkü nane sütünüzün kesilmesine neden olur.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İBRAHİM SRAÇOĞLU ANNE SÜTÜNÜ ARTIRAN YİYECEKLER” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar