İnari Fox Gerçek mi ?

Aktüel/Güncel 5 Haziran 2015

Dünyanın en tatlı ve semimli hayvanı olarak bilinen inar fox, ya da diğer adı ile İnari Tilkisi pek ççok insanın bilmediği bir hayvan türü. Ama bilenler tarafından da en çok merak edilen hayvan trlerinin başında yer alıyor. Most Fox veya İnari Fox olarak bilinen dünyanı en tatlı ve sevimli hayvanı yarı köpek, yarı tilki karışımı bir hayvan.

İnari Fox/İnari Tilkisi Gerçek mi ?

inari_fox

İnari tilkisinin gremlinsleri andıran görüntüsü, oyuncak gibi duruşu, inari fox’un gerçekliği konusunda insanı şüpheye düşürüyor. Ve insanlar İnari Fox gerçek mi sorusunu sormaktan kendini alamıyor. İnari Fox/İnari Tilkisi/Most Fox adına ne derseniz deyin. NBu hayvan gerçekten yer yüzünde var olan bir hayvan ve dünyada 30 Milyon adet İnari Fox mevcut. İnsanları inari Fox Gerçek mi sorusuna yönlendiren en önemli etkenlerden bir tanesi de, dünyanın en sevimli ve tatlı hayvanı olarak bilinen bu hayvanları bir çok oyuncağının üretilmiş olması.

İnari Fox Özellikleri

inari_fox_gercekmi

İnari Fox yarı köpek yarı tilki cinsi bir hayvandır. İnar Fox’un boyu uzamaz. Öyle devasa boyutlarda bir hayvan değildir. İnari Tilkisi pek çok bakımdan köpeklerle aynı özelliklere sahiptir. Son derece sıcak kanlı olan bu hayvanlar çocukları ve çocuklarla oyun oynamayı çok severler. İnar Fox’un gözleri kocamandır.

inari_tilkisi_gercekmi

Dünyanın En tatlı Hayvanı İnari Tilkisi

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İnari Fox Gerçek mi ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar