İstanbul’a 2 Saat Uzaklıktaki Eğlencenin Adı: Melen Çayı

Gezelim Görelim 6 Nisan 2017

Doğa artık uyanmaya ve cıvıl cıvıl bir hal almaya başladı. Doğanın uyanması insanların da canlanması anlamına geliyor. Ve artık insanları kış mevsiminin monotonluğundan kurtulup eğlenceli aktiviteler yapmak istiyorlar. eğer siz de eğlence ve macerayı bir arada bulmak istiyorsanız, İstanbul’a 2 saat mesafedeki yen eğlence mekanını keşfetme zamanı gelmiş demektir. Eğlencenin yeni mekanı Melen Çayı.. Elbette Melen Çayı’nda yapılan macera dolu rafting hikayeleri.

melen_cayi

Kar sularının eridiği şu dönemlerde Melen Çayında rafting yapmanın tam zamanı. İstanbul’a en yakın mesafedeki rafting merkezi olan Melen Çayı Düzce yakınlarında bulunuyor. Doğayla iç içe huzurlu bir zaman dilimi isteyenler için ideal bir yer.

melen_cayi_nerede

Melen Çayında rafting yapmanın en güzel zamanı, Mart Nisan ayları. Yani kar sularının erimesiyle birlikte suyun en çok yükseldiği zamanlar. Eğer siz de rafting yapmak istiyorsanız, şu zamanlar hem ideal, hem de son zamanlar. Elinizi çabuk tutmanızı öneririm.

Melen Çayına Nasıl Gidilir?

melen_cayi_rafting

İstanbul Avrupa yakasından Melen arası 2.5 saat sürüyor. İstanbul’dan TEM otoyoluna çıktığınızda, Ankara istikametini takip ediyorsunuz. Hendek gişelerden çıkıp yine Ankara tabelasını takip ederek E-5’e inmiş olacaksınız. Devamında 20 kilometre sonra Cumayeri İlçesine girişi gösteren tabela göreceksiniz. Bu yönde ilerlediğinizde Rafting Tesislerine ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İstanbul’a 2 Saat Uzaklıktaki Eğlencenin Adı: Melen Çayı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Londrada Gezilecek Yerler

Londrada Gezilecek Yerler

14 Ocak 2017
232

Sponsor Bağlantılar