Kadınlar Neden Maço Erkek Sever ?

Aşk/Astroloji 6 Ağustos 2015

Maço erkek dye bir terim var. Aslında o terim kaba ve görüsüz, hatta nezaketsiz erkek olarak değiştirilmeli. Maço erkek denilince kadılar durumu yanlış algılıyor sanırım. Bu sebeple de Maço erkek seven kadınlar düşünemediğiniz kadar fazla. Neden Bazıları Kaba /maço Erkek Sever?

Maço Erkek Nedir ?

maco_erkekler

Toplumsal baskılar, öğütlemeler sonrasında erkekler kendiklierini bulunmaz nimet sanıyorlar. Üstelik kendine öz güveni ve saygısı olmayan erkekler, bu kusurlarını kabalık, maçoluk, külhanbeylik gibi son derece kaba kisvelerin altına saklayıp, karşı cinste güçlü ve mert erkek imajı yaratmaya çalışıyorlar. Biraz dikkat sahibi kadınlar bu kusuru ve aldatmacayı görüp hemen oradan uzaklaşsa bile, pek çok kadın bu aldatmacaya kanıp, karşısındakini adam gibi adam sanıyor ve elbetteki hayatını hatasını yapıyor.

Kadınlar Neden Maço Erkeklerden Hoşlanır ?

_kadinlar_neden_maco_erkek_sever

Kadınların anlayamadığı konu kaba davranmakla ile adamlığın ilgisi olmadığı sanırım. Maço tavırlar sergileyen bir erkeğin güçlü ve karakterli bir erkek olacağını düşünen kadınlar maço erkelerle birlite olmaktan mutlu oluyor. Ya da mutlu olduğunu sanıyor. Oysaki, maço ve kaba tavırlar, zayıf erkeklerin kendi üzerlerine çektikleri kötü bir ciladan başka bir şey değil. Zaten çok uzun sürmeden de maço diye sevdiği adamın gerçek yüzünü görüp de o adamdan uzaklaşan veya pek çok sebepten dolayı maço erkeğe katlanmak zorunda kalan milyonlarca kadın var. Bu durum sadece bizim ülkemizde değil, dünyanın her yerinde böyle.

Kadınlar Neden Maço Erkek Severler ?

kadinlar_neden_maco_erkek_ister

Kadınların maço erkeklerden hoşlanmalarının pek çok nedeni var. Bunların en başında yer alan düşünce ise, maço erkeklerin yatakta daha iyi oldukları düşüncesi. Ama kadınlar bir süre sonra durumun hiç de öyle olmadığını anlayıp hayatlarının en büyük hayal kırıklığını yaşıyor.

maco_erkek

Kadınların maço erkek sevmesinin bir başka nedeni ise, bana mutlaka sözünü geçirsin düşünde olan kadınların pek da azımsanamayacak miktarda olmaları. Hayatı boyunca kendini yalnız ve korumasız hisseden kadınların kendisine sahip çıkacak ve yönlendirecek bir erkeğe ihtiyaç ve özlem duymaları. Bu sebple mafya babaları ile birlikte olan kadılar bile var.

mafya_babasi

Nedendir bilmiyorum ama maço erkeğin toplum içinde cool ve ağır bir havası olduğu düşünülüyor. Oysaki maço bir erkek kaba olduğundan bırakın cool olmayı, toplum içinde kadını küçük düşürüp rezil ediyor. Bu da o çok güvendikleri üzerilerine atmış oldukları kalitesiz maço cilasından kaynaklanıyor.

cool_erkek

Toplumsal yönlendirmeler erkeklerin katı ve kaba olması gerektiğini bizlere benimsetmiş. Bu sebeple de maço erkek adam gibi adamdır yanılgısı var. Hatta Maço erkeğin sevdiğini kıskanacağını, akı için her türlü şey yapacağını ve hatta bunun için gerekirse kaba kuvvet kullanacağını savunan kadınlar çoğunlukta. Sanki kibar adam sevmeyi bilmiyor ya da sevdiğini kıskanmıyor.

Bir Kadını Etkilemek İçin 9 Etkili Yöntem

En İdeal Evlilik Yaşı Kaç ?

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kadınlar Neden Maço Erkek Sever ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Aşkı Bitiren 5 Sebep

Aşkı Bitiren 5 Sebep

2 Ocak 2017
148

Sponsor Bağlantılar