Kadınların En Sık Söylediği Yalanlar

Aktüel/Güncel 21 Nisan 2015

Herkes zor durumlarda ya da istemediği durumlardan kurtulmak amacıyla yalan söyler. Bunlar beyaz yalanlar olduğu sürece sorun olmayabilir. Önemli olan kaşındaki kişiyi incitmemektir. Bu günkü makalemizin konusu kadınların en çok söylediği yalanlar üzerine. Elbette sadece yalan söyleyenler kadınlar değil. Bir sonraki makalemizde de erkeklerin en çok söylediği yalan konusunda araştırma yapacağız. Bakalım kadınların en çok söylediği ve erkeklerin inanmadığı yalanlar nelermiş.

Ben Gayet İyiyim

Eğer bir kadın karşınıza geçip de ben gayet iyiyim gibi bir şey söylüyorsa, o kadından korkun deriz. Kadınlar kendilerini rahatsız eden veya hoşlarına gitmeyen bir şey olduğunda, ben gayet iyiyim diyerek o anı savuştururlar ama, sonrasında bunun intikamını fazla fazla alırlar.

Ben Sana Kesinlikle Böyle Yapmıyorum

Kadınların sürekli söylediği yalanlardan bir tanesi de ben sana kesinlikle böyle yapmıyorum. bu söze erkekler inanmıyorlar. Aslında kendilerinin de size sürekli olarak aynı şekilde davrandıklarının kanıtı olan bu sözü, erkekler de yutmuyor elbetteki. Kendinizi kasmanıza gerek yok yani.

kadinlarin_soyledigi_yalanlar

Beş Dakikaya Oradayım

Eğer bir kadın size beş dakikaya oradayım diyor ise, bu kesinlikle en az 35 dakikadır. Bunu söylerken, 5’in soluna 3 koymayı atlıyorlar demektir. Bu süre içerisinde bir daha asla nerede kaldın sorusunu sormaya bile yeltenmeyin. Beş dakika orayadıyım sözüne erkekler kesinlikle inanmıyorlar hanımlar bilginiz olsun.

Ben Kesinlikle Sarhoş Değilim

Erkekler buna da inanmıyorlar hanımlar. Kesinlikle sarhoş olduğunuzu biliyorlar. Kadınlar sarhoş olmadıklarına inandırmak için, daha çok içmeye başlıyorlar. Siz siz olun erkekler bu duruma izin vermeyin.

Kusmayacağıma Emin Olabilirsin

Erkeler kesinlikle kusmayacağıma emin olabilirsin diyen bir kadın kusmak üzeredir. İnanmayın. Onu en yakın lavaboya ya da çöp kovasına götürün.

Normalde Bu Kadar Deli/Çılgın Değilim

Erkelerin en çok inanmakta zorluk çektikleri söylemlerden bir tanesi. Elbette o kadar da deli veya çılgın değiller ama, bu durum normal olmadıklarını da kanıtlıyor gibi. Ne dersiniz ?

kadinlarin__erkeklerin_inanmadigi_soyledigi_yalanlar

Bir Kankayız O Benim Kardeşim Gibi

Erkekler kesinlikle bu duruma son derece şüpheli yaklaşıyor hanımlar. Üstelik geçmişte aranızda bir şey olduğunu ve onun hakkında kötü şeyler düşünmediğinizi istemediğiniz için bu sözü söylediğinizi düşünüyorlar.

Benim Senden Zaten Bir Beklentim Yok

Eğer bir kadın size bunu söylüyorsa, sizden büyük beklentileri var demektir. Bu sözü söylemesinin nedeni sizin tarafınızdan hayal kırıklığına uğratılmış olmasıdır. Erkekler bu söz ne kadar inanıyor bilemem ama pek çoğu inanmış gibi yapıyor ve sorunsuz bir şekilde yola devam ediyor bana göre.

Kesinlikle Sinirlenmeyeceğim

Beyler karşınızdaki kadın size bunu söylüyor ise, kesinlikle içinde öfke patlamaları yaşıyor ve size de patlayacak demektir.  Her ne olursa olsun sinirlenmeyeceğim dediği konu ile ilgili bir şey yapmayın. Kendi iyiliğiniz için.

Kız Kıza Eğleniyoruz

Kadınların bu söylediğine hemen hemen hiç bir erkek inanmıyor. Hanımlar bizden söylemesi..

Hayır Kıskanmıyorum O Benden Önce Hayatında Yer Almış

İşte kadınların söylediği en kuyruklu yalan. Hayır kıskanmıyorum. Aksine sizi aşırı kıskandı ama bunu size çaktırmamaya çalışıyor. Ve emin olun kızın ne kadar sosyal medya hesabı varsa gözden geçirdi bile.

Kusura Bakma Şarjım Bitiyor Ben Seni Ararım

Bu ne demek biliyor musunuz beyler. Ben canım isteyene kadar seni takmıyorum keyfime bakıyorum demek.

Erkeklerin En Sık Söylediği Yalanlar

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kadınların En Sık Söylediği Yalanlar” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar