Kiralık Aşk Dizisi Ocak Ayında Final mi Yapacak?

Tv-Magazin-Sinema 3 Ocak 2017

Başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Star TV nin fenomen dizisi Kiralık Aşk Dizisi hakkında Ocak Ayında final yapacağı söylentileri dolaşmaya başladı. Kiralık Aşk dizisinin fanatikleri dizinin final yapıp yapmayacağını merak ediyor.

kiralik_ask

Ekranlarda 2. sezonu devam eden , Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerde oynadığı, Defne ile Ömer’in büyük aşkını anlatan romantik komedi dizisi Kiralık Aşk dizisinin final yapıp yapmayacağı konusundaki haberler dizini takipçileri arasında kaosa neden oldu adeta. Çok fazla tepki alan yapım şirketi de konu hakkında bir açıklama yapma gereği duydu.

kiralik_ask_dizisi_final_yapacakmi

Ortaks yapım tarafından Kiralık aşk Dizisinin final yapıp yapmayacağı konusunda yapılan açıklama şu şekilde; Geçtiğimiz yıl Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve çok kısa zamanda, büyük bir izleyici kitlesine kavuşarak çok sevilen Kiralık Aşk dizisi ile ilgili henüz kesinleşmiş bir final kararı bulunmamaktadır. Sezon başlarken dizinin nerede ne şekilde finalize edileceğinin kararının verildiğini, stratejik plana göre dizinin finale kararlaştırıldığı şekilde adım adım ilerlediğini ama henüz final tarihinin bir netlik kazanmadığı belirten Ortkas Yapım, dizi çekimlerinin son hızla ve gayet keyifli devam ettiğini belirtiyor. Dizinin final tarihi belli olduğunda Ortaks Yapım tarafından duyuru yapılacaktır.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kiralık Aşk Dizisi Ocak Ayında Final mi Yapacak?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

instagram takipçi hilesiinstagram beğeni