Kategori: Kıssadan Hisse-Fıkra-Eğlence

Soyal Medya Kayıp Pandanın Peşinde ! Peki Siz Bulabilir misiniz ?

Sosyal medy garip bir sanal alem. İnsanların neyi beğenecekleri ya da neyi TT yapacakları pek de kestirilemiyor. en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Facebook da da son günlerin en çok beğeni alan ve merak konusu olan ey ise bilmeceli bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
23 Aralık 2015
251

Klasik Anne Sözleri

Çocukluğumuzda hemen hemen hepimizin annesinden duyduğu klişe sözler vardır. Bunlar klasik anne sözleri olarak adlandırılıyor. Pek çoğu yaratıcı olmasa da annelerin çocuklarını terbiye etmek ya da yaramazlık yapmalarını önlemek amacı ile söylediği klasik anne replikleri, hayatımızın önemli anektotlarından bir tanesini oluşturuyor.

PAYLAŞ TWEET
12 Mart 2015
260

Tedi Tütü İç

Ciddi konular elbette güzel ama, arada bir de eğlenmek ve tebessüm etmek gerek öyle değil mi ? Tedi Tütü İç Fıkrası sizin için görsel olarak aşağıda. Tedi Tütü İç, Tedi Tütü İç Fıkrası Bu gün sizlere eğlenceli bir fıkra anlatmak istedik.. Tedi Tütü İç Fıkrası..

PAYLAŞ TWEET
24 Kasım 2012
243

Bir Karı Kocanın Günlüğünden

Bir Karı Kocanın Günlüğünden hikayesi çok sevildi ve beğenildi. Biz de bloğumuzun eğlence bölümünde sizler için yayınlamaya karar verdik. Kadınlar ve erkekler her zaman farklı düşünürler.. Bunu çok güzel anlatan bir hikaye paylaşmak istiyoruz sizlerle..

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2012
192

Kartalın Yeniden Doğuş Hikayesi

Kartallar bildiğiniz gibi yırtıcı kuşlar. Tek eşli oldukları biliniyor. Kaya girintilerinde ya da ağaçlarda yaşıyorlar. İhtişamlı görünümleri aynı zamanda korkutucu olan bu muhteşem hayvanlar dönek yükselmeleri ile ünlüler. Ormanların ve dağların hakimi benim gibi bir görüntüleri olan kartallar 2-3 yıl gibi bir zamanda ergenliğe ulaşıyorlar.

PAYLAŞ TWEET
31 Ekim 2011
257

Çayın Kadına Faydaları :) Mutlaka Okumanızı Öneririm !!

Yüzü gözü mosmor bir kadın doktora gider. Doktor: Ne oldu size? …Kadın:

PAYLAŞ TWEET
29 Ocak 2011
177

Evlenirken Neredeydin ? :)))

Adamın işi varmış, Ankara’ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses :

PAYLAŞ TWEET
21 Ocak 2011
173

Fadimenin Kedisi :)

Fadimenin Kedisi ;) Temel, Fadime’nin kedisinden nefret etmektedir. Birgün kararını verir ve

PAYLAŞ TWEET
14 Ocak 2011
175

Kıssadan Hisse :( Rahatsız mı Ettim Oğul ?

Evin telefonu Sabaha karşı üç buçukta çaldı. Uyku Sersemi adam telefonu açtı. Telefondaki

PAYLAŞ TWEET
8 Ocak 2011
180

Biz Vurduk

Bir gün temel in babası ölür ve cenazeye almanya dakı abisi gelir..

PAYLAŞ TWEET
4 Ocak 2011
161

Adam ve Karısı

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir …bilgisayar

PAYLAŞ TWEET
4 Ocak 2011
193
Yeniler

Kuru Saçları Canlandıran Doğal Saç Bakım Maskesi

Saçlar kişilerin güzellik unsurlarından belkide en önemlisidir. Düzenli olarak saç bakımı yapmak saçlarınızın daha sağlıklı ve ışıl ışıl olmasın sağlar. Her saç tipi için farklı ve uygun bir saç bakımı uygulamak gerekir. Eğer yanlış saç bakımı uygularsanız saçlarınız güzelleşmek yerine daha kötü bir hal alabilir.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
26

Er Rafi Ya Rafi Esmasının Anlamı ve Zikretmenin Faydaları

Kurna-ı Kerim mucizelerle dolu bir kitaptır. Bu mucizelerden bir tanesi de Allah (c.c.)’in yüce isimleridir. bu gün sizlere Allah (c.c.)’in yüce isimlerinden birisi olan ER-RAFİ/ER RAFi esmasının anlamındab-n ve zikretmenin faziletlerinden bahsetmek istiyorum. yıldızınız düşükse, mutsuz ve defresifseniz, sürekli uyku ve esneme hali mevcutsa, aile ilişkilerinde dışlanıyor ve sevilmediğinizi düşünüyorsanız, evrenizdekilerin size karşı sevgi ve saygı beslemediğini düşünüyorsanız ER RAFİ/YA RAFİ esması ile yardım isteyin.

PAYLAŞ TWEET
11 Şubat 2018
36

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
122

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
59

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
107