Kategori: Kıssadan Hisse-Fıkra-Eğlence

Soyal Medya Kayıp Pandanın Peşinde ! Peki Siz Bulabilir misiniz ?

Sosyal medy garip bir sanal alem. İnsanların neyi beğenecekleri ya da neyi TT yapacakları pek de kestirilemiyor. en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Facebook da da son günlerin en çok beğeni alan ve merak konusu olan ey ise bilmeceli bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
23 Aralık 2015
197

Klasik Anne Sözleri

Çocukluğumuzda hemen hemen hepimizin annesinden duyduğu klişe sözler vardır. Bunlar klasik anne sözleri olarak adlandırılıyor. Pek çoğu yaratıcı olmasa da annelerin çocuklarını terbiye etmek ya da yaramazlık yapmalarını önlemek amacı ile söylediği klasik anne replikleri, hayatımızın önemli anektotlarından bir tanesini oluşturuyor.

PAYLAŞ TWEET
12 Mart 2015
221

Tedi Tütü İç

Ciddi konular elbette güzel ama, arada bir de eğlenmek ve tebessüm etmek gerek öyle değil mi ? Tedi Tütü İç Fıkrası sizin için görsel olarak aşağıda. Tedi Tütü İç, Tedi Tütü İç Fıkrası Bu gün sizlere eğlenceli bir fıkra anlatmak istedik.. Tedi Tütü İç Fıkrası..

PAYLAŞ TWEET
24 Kasım 2012
207

Bir Karı Kocanın Günlüğünden

Bir Karı Kocanın Günlüğünden hikayesi çok sevildi ve beğenildi. Biz de bloğumuzun eğlence bölümünde sizler için yayınlamaya karar verdik. Kadınlar ve erkekler her zaman farklı düşünürler.. Bunu çok güzel anlatan bir hikaye paylaşmak istiyoruz sizlerle..

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2012
153

Kartalın Yeniden Doğuş Hikayesi

Kartallar bildiğiniz gibi yırtıcı kuşlar. Tek eşli oldukları biliniyor. Kaya girintilerinde ya da ağaçlarda yaşıyorlar. İhtişamlı görünümleri aynı zamanda korkutucu olan bu muhteşem hayvanlar dönek yükselmeleri ile ünlüler. Ormanların ve dağların hakimi benim gibi bir görüntüleri olan kartallar 2-3 yıl gibi bir zamanda ergenliğe ulaşıyorlar.

PAYLAŞ TWEET
31 Ekim 2011
220

Çayın Kadına Faydaları :) Mutlaka Okumanızı Öneririm !!

Yüzü gözü mosmor bir kadın doktora gider. Doktor: Ne oldu size? …Kadın:

PAYLAŞ TWEET
29 Ocak 2011
150

Evlenirken Neredeydin ? :)))

Adamın işi varmış, Ankara’ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses :

PAYLAŞ TWEET
21 Ocak 2011
145

Fadimenin Kedisi :)

Fadimenin Kedisi ;) Temel, Fadime’nin kedisinden nefret etmektedir. Birgün kararını verir ve

PAYLAŞ TWEET
14 Ocak 2011
144

Kıssadan Hisse :( Rahatsız mı Ettim Oğul ?

Evin telefonu Sabaha karşı üç buçukta çaldı. Uyku Sersemi adam telefonu açtı. Telefondaki

PAYLAŞ TWEET
8 Ocak 2011
150

Biz Vurduk

Bir gün temel in babası ölür ve cenazeye almanya dakı abisi gelir..

PAYLAŞ TWEET
4 Ocak 2011
137

Adam ve Karısı

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir …bilgisayar

PAYLAŞ TWEET
4 Ocak 2011
167
Yeniler

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
3

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
8

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
8

Yıldızı Düşük Kişilerin Okuması Gereken Dualar

Yıldız düşüklüğü kelimesini duymuşsunuzdur. Peki nedir bu yıldız düşüklüğü. Vücudumuzda 7 adet ana salgı bezi bulunur ve bunlara çakra ismi verilir. Çakraların düzgün çalışmaması ve çakraların etrafındaki enerjinin azalması sonucu yıldız düşüklüğü meydana gelir.

PAYLAŞ TWEET
28 Haziran 2017
20

Şarap Kadehleri İle Yapılabilecek Muhteşem Mumluklar

Özellikle de evlenmeden önce çeyizlik olarak alınan şarap kadehleri çoğunlukla kullanılmaz ve bir köşede öylece bekler durur. Üstelik evin hanımı için kullanmadığı eşyaya sürekli temizlik ve bakım için zaman ayırmak külfetli bir iş olur.

PAYLAŞ TWEET
22 Haziran 2017
6
videohive videohive download videohive download free after effects download ae download free motionpile download after effects projects