Kova Burcu Erkeklerin Güvenilmez Algılanmasının 8 Nedeni

Aşk/Astroloji 5 Şubat 2016

Burçlara inanır mısınız ? Pek çok insan inansın ya da inanmasın, kendisinin burcu ve ilgi duyduğu kişinin burcu ile ilgili özellikleri okur ve bu konuda bilgi edinme isteği duyar. Belki de bu şekilde karşısındaki insan hakkında bir fikir edinmeye çalışır. Kova burcu erkekleri konusunda biz de sizler için bazı bilgiler derledik. Kova burcu erkeği burç özelliği nedeni ile genellikle güvenilmez erkekler olarak bilinir.  Eğer kov burcu bir erkekle birlikteyseniz, Allah sabır versin derim. Elbette her burcun kendine has özellikleri var. Bazı insanlar bu özellikleri aynen taşırken, bazı insanlar bu özelliklerden oldukça uzak olabilir. Ama kova burcu bir erkeği için burcunun özelliklerini taşımaması gibi bir durum söz konusu değil. Kova burcu bir erkekle birlikteyseniz bu günkü makalemizi sonuna kadar okumanızı öneririm.

Parasal Gerilim

kova_burcu_erkegi

Kova burcu erkeği için para son derece önemlidir. Parasız kalmak onlar için hayatın sonudur. Eğer parasız kaldığını ya da çok az miktarda parası olduğunu görürse para kaynağı bulmak için olanca gücü ile çalışır ve tüm vaktini para kaynağı bulmaya ayırır.

Senaryo Yazarlığı

senaryo_yazarligi

Kova burcu erkekleri senaryo üretmek konusunda son derece uzmandır. Yani çok da dürüst oldukları söylenemez. Kendisine bir soru sorduğunuzda, aldığınız cevaba şüphe ile bakmanızı öneririm.

Büyük Ego Mücadelesi

yuksek_ego_sahibi

En büyük megaloman kova burcu erkeğidir. Eğer kova burcu bir erkle birlikteyseniz en büyük rakibinizde erkeğinizin egosu olacaktır. Bu egoyla mücadele etmeye hazır mısınız ?

Sadakat mi ? O da Ne ?

sadakatsiz

Kova burcu erkeğinin en çok bilinen özelliği maalesef sadakatsizliğidir. Elbette istisnalar bulunmaktadır ama istisnalar kaideyi bozmaz öyle değil mi? Eğer kova burcu erkek sizden sıkılış ise, sizi aldatması çok yüksek ihtimaldir.

Dalgalı Duygular

kova_burcu_erkegi_duygusal_ozellikleri

Kova burcu erkekleri aslına bakarsanız duygusallıktan uzak erkeklerdir. Ama onların neye üzülüp ağlayacağını, ya da neye kahkahalarla güleceğini asla kestiremezsiniz.

Kavga Sever

kova_burcu_erkegi_nasil_olur

Kova burcu ile aynı evde yaşıyorsanız, kesinlikle onun egemenliği altında yaşamayı da kabul etmeniz gerekir. Aksi taktirde, evin içinde huzursuzluk ve kavga asla eksik olmaz. Üstelik bu kavga evdeki herhangi bir eşyanın havada uçtuğu bir kavga olacaktır benden söylemesi.

Çabuk Sıkılırlar

kova_burcu_erkeginin_ozellikleri

Kova burcu erkeği; gezmek, eğlenmek ve hayattan zevk almak ister. Çok çabuk sıkılan bir kişilik olduğundan dolayı asla bir konu üzerinde yoğunlaşamaz, rutin işlerden hiç haz etmez.

Onu Çekici Kılan Özellikleri Aslında Kötü Yanlarıdır

kova_burcu_erkeginin_kisiligi

İşin garip tarafı kova burcu erkeğini çekici kılan onun kötü yönleridir. Bu gün bir iş konusunda çok olumlu ve heyecanlı konuşurken, yarın aslında başka bir iş için heyecanlandığını görebilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kova Burcu Erkeklerin Güvenilmez Algılanmasının 8 Nedeni” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Aşkı Bitiren 5 Sebep

Aşkı Bitiren 5 Sebep

2 Ocak 2017
148

Sponsor Bağlantılar