Kurdele Nakışı Abajur Modelleri

El İşi Göz Nuru 20 Aralık 2010

Kurdele nakışı, evin tüm alanlarında süsleme amaçlı kullanılabilecek muhteşem bir nakış. Aslına bakarsanız yapımı son derece zahmetli, ama görüntüsü de bir o kadar muhteşem. Hanımlar dekorasyon konusunda çok yetenekli olduklarından el becerilerini de birleştirdiklerinde ortaya harika bir görüntü ve dekorasyon örnekleri çıkabiliyor. Eski zamanlarda nakış işlemeleri sadece yatak örtülerinde veya dantellerde kullanılırken şimdilerde el emeği göz nuru nakış işlemeleri evin her alanında dekoratif amaçlı kullanılabiliyor. Son dönemlerin en gözde nakış modellerinden bir tanesi olan kurdele nakışı da dekoratif süslemede kullanılabilecek en iyi nakış modeli olarak karşımıza çıkıyor. Kurdele nakışından neler yapılır dersiniz ? Yatak örtüleri, bohçalar, masa veya sehpa örtüleri, bebek battaniyeleri ve daha pek çok şey. Hatta kurdele nakışı abajur bile yapabilirsiniz. Evet yanlış okumadınız. Kurdele nakışı ajabur muhteşem görünümü ile gönüllerinizi fethedecek. Eğer sizin de el beceriniz var ise ve kurdela nakışı yapımını biliyorsanız kurdela nakışından abajur yapımı mutlaka denemeniz gereken bir deneyim. Bu günkü makalemizede sizlere kurdela nakışı abajur modellerinden bazı örnekler vereceğiz. Hangisini beğenirseniz onu yapabilirsiniz.

Kurdela Nakışı Abajur-Kurdele Nakışı Abajur Modelleri

Size aşağıda  farklı modelde yapılmış olan kurdele nakışı abajur modeli sunacağız.

kurdela_nakisi_abajur

Yukarıdaki vermiş olduğumuz modelleri gösterişli bulan ve daha sade abajur modeli isteyen okurlarımız için de aşağıda verdiğimiz kurdele nakışı abajur modellerini önereceğiz. Aşağıda verilen kurdele nakışı abajur modelleri de son derece şık ve kullanışlı.

kurdela_nakisi_abajur_modelleri

Kurdele Nakışı Teknikleri Resimli Anlatımlı

Kurdele Nakışının Yapılış Teknikleri

Kurdele Nakışı Yapımı

Kurdele Nakışı Kırlent Modelleri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kurdele Nakışı Abajur Modelleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Evde Teraryum Yapımı

Evde Teraryum Yapımı

6 Ekim 2017
122
Yeni Yıl Patiği Yapımı

Yeni Yıl Patiği Yapımı

28 Aralık 2016
326

Sponsor Bağlantılar