Kurdele Nakışı Kırlent Modelleri

El İşi Göz Nuru 20 Aralık 2010

Merhaba sevgili okurlarımız. Hanım okurlarımızın çok beğenerek takip ettiğini düşündüğümüz el iş göz nuru köşemizde kurdele nakışı kırlent modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz. Kurdele nakışı gerçek anlamda muhteşem bir nakış ve nereye uygularsanız oraya çok yakışıyor. Daha önceki bir makalemizde kurdele nakışı abajur modellerinden bir kaç tanesini sizlere tanıtmıştık. Evini süslemeyi seven ve bunun için de el becerisinden yardım almayı düşünen hanım okurlarımız için, evin çeşitli köşelerinde kullanılmak üzere kurdele nakışı kırlent modellerinden bir kaç örnek göstereceğiz. Bildiğiniz gibi, ev dekorasyonunda renkli ve çeşitli ebatlardaki kırlentler ve yastıklar çok moda. Küçük dokunuşlarla evinizin havasını değiştirebilmeniz mümkün. bu küçük dokunuşlar için en şık yol ise kurdele işi yastıklar ve kırlentler. Siz dilediğiniz renkte ve ebatta istediğiniz kadar kurdele nakışı kırlent modeli üreterek, dekorasyonunuzu hareketlendirebilir evinize çok zengin görünümler kazandırabilirsiniz. Üstelik şık kurdele nakışı kırlentler sayesinde eski eşyalarınızı da çok fazla bütçe ayırmadan yeni görünüme kavuşturabilirsiniz.

Kurdele Nakışı/ İşi Kırlentler

kurdele_nakisi_kırlent

Kurdele Nakışı/İşi Kırlent Modeli

Aşağıda görseli verdiğimiz iki farklı kurdele nakışı/işi kırlent modeli de oldukça şık modeller. Siz bu kurdele işi modeli dilediğiniz ebattaki yastık ve kırlent için kullanabilirsiniz. Dilerseniz yuvarlak, dilerseniz kare ya da oval modellerde yastık yapabilirsiniz.

kurdele_nakisi_kirlent_modeli

Kurdele Nakışı/İşi Kırlent Modelleri

Aşağıda verdiğimiz görsellerde de isteyen okurlarımız için sade isteyen okurlarımız için de daha şatafatlı görünen kurdele işi/nakışı kırlent modelleri var. İsterseniz bu kurdele nakışı modelini dekoratif yastıklarınıza da uygulayabilirsiniz.

kurdele_nakisi_kirlent_modelleri

Kurdele İşi/Nakışı Dekoratif Yastık Modelleri

Son Olarak da kurdele işi/nakışı ile yapılabilecek muhteşem iki kırlent/dekoratif yastık modeli vermek istiyorum. Birincisi kalp şeklinde işlenmiş bir kurdele nakışı, ikincisi ile kalp şeklinde bir kırlente işlenmiş kurdele nakışı. Gerçekten de görüntüleri muhteşem.

kurdele_nakisi_isi_yastik_modelleri

Kurdele Nakışı Teknikleri Resimli Anlatımlı

Kurdele Nakışının Yapılış Teknikleri

Kurdele Nakışı Yapımı

Kurdele Nakışı Abajur Modelleri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kurdele Nakışı Kırlent Modelleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Evde Teraryum Yapımı

Evde Teraryum Yapımı

6 Ekim 2017
122
Yeni Yıl Patiği Yapımı

Yeni Yıl Patiği Yapımı

28 Aralık 2016
327

Sponsor Bağlantılar