Kurdele Nakışı Teknikleri Resimli Anlatımlı

El İşi Göz Nuru 20 Aralık 2010

Kurdele nakışı evinizin ve her türlü dekoratif örtülerinizin üzerine uygulayabilceğiniz harika bir nakış türü. Kurdele nakışı yapımı biraz zor ve oldukça emek isteyen bir iş. Ama çıkan sonuca bakınca verdiğim emeğe değdi diyebileceğiniz bir iş ayn zamanda. Kurdele nakışı yapılışının da bazı teknikleri var elbette. Bu teknikler sayesinde, farklı çiçek motifleri veya gül modelleri çıkarabilir. Farklı kurdele nakışı modelleri ile dilediğiniz kumaşı süsleyebilirsiniz. Bloğumuzun el işi göz nuru köşesinde sizler için kurdele nakışı abajur modelleri ve kırlent/dekoratif yastık modelleri sunmuştuk. Bu sunduğumuz kurdele nakışı kırlent ve abajur modelleri bir dizi teknik sonrasında ortaya çıkıyor. Kurdele nakışı tekniklerini bilmeniz önemli bir konu sizin anlayacağınız. Biz de sizlere yardımcı olmak amaçlı kurdele nakışı tekniklerini resimli anlatımlı olarak sunacağız. Teknikleri Kurdele Nakışı, Kurdele Nakışı Teknikleri,Kurdele Nakışı Yapımı,Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır konularını resimli anlatımlı olarak makalemizde bulabilirsiniz.

Kurdele Nakışı Teknikleri/Nasıl Yapılır Resimli Anlatımlı

kurdele_nakisi_teknikleri

Kurdele nakışı ile havludan tutun da yatak örtüsüne kadar pek çok şey yapılabilir. Burada, sizlere kurdele nakışı tekniklerini resimlerle anlatmak istedik..Alttaki görselde Kurdele nakışı gül yapılışı tekniği resimli anlatımı olarak sizlerle.

kurdele_nakisi_nasil_yapilir

Kurdele Nakışı Çiçek Yapımı Tekniği

Aşağıda vermiş olduğumuz görselde kurdela nakışı ile çiçek yapma tekniğini sizlere resimli anlatımlı olarak sunuyoruz. Görselde iki farklı kurdela nakışı çiçek yapılışı tekniği verilmiştir.

kurdele_nakisi_cicek_yapilisi

Kurdela Nakışı,Kurdela Nakışı Teknikleri,Kurdela Nakışı Yapımı,Kurdela Nakışı Nasıl Yapılır

Kurdele Nakışı Yapımı

Kurdele Nakışının Yapılış Teknikleri

Kurdele Nakışı Abajur Modelleri

Kurdele Nakışı Kırlent Modelleri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kurdele Nakışı Teknikleri Resimli Anlatımlı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Evde Teraryum Yapımı

Evde Teraryum Yapımı

6 Ekim 2017
132
Yeni Yıl Patiği Yapımı

Yeni Yıl Patiği Yapımı

28 Aralık 2016
327

Sponsor Bağlantılar

instagram takipçi hilesiinstagram beğeni