Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Sıcak Yağ Tedavisi

Saçlarınız pek çok kimyasal ve ısıl işlemden dolayı kurudu ve yıprandı mı Ya da uçları çatal çatal olup kırıklardan saçlarınız çalı süpürgesi gibi mi görünmeye başladı. Hanımlar bu tür durumlarda genellikle hiç kıyamasalar bile saçlarını kestirip bu kötü görüntüden kurtulmaya çalışıyorlar. Ama  Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Sıcak Yağ Tedavisi sayesinde artık saçlarınızı kestirmek zorunda kalmayacaksınız. en önemli şart ise düzenli olarak saçlarınıza sıcak yağ maskesi uygulamak. Kuru Saçlar İçin,Kuru Saçlar İçin Maske,Kuru Saçlar İçin Hangi Yağlar,Kuru Saçlar İçin Sıcak Zeytinyağı Maskesi,Kuru Saçlar İçin Sıcak Yağ Tedavisi konularına merak ettiğiniz soruların cevabını vereceğiz bu günkü makalemizde. Saçlarınıza ne kadar da düzenli bakım yaparsanız yapın, eğer saçlarınız kuru ise, bir süre sonra saçlarınızın yıpranmasına, matlaşmasına ve uçlarının kırılmasına engel olamazsınız. Bu için tek çözümü elbette saçlarınızı kestirmek değil. Kurumuş ve yıpranmış saçlar için sizlere saçlarınızda harikalar yaratacak muhteşem maske tarifleri vermek istiyoruz..

kuru_saclar_icin_sicak_yag_tedavisi

Kuru Saçlar İçin,Kuru Saçlar İçin Maske,Kuru Saçlar İçin Hangi Yağlar,Kuru Saçlar İçin Sıcak Zeytinyağı Maskesi,Kuru Saçlar İçin Sıcak Yağ Tedavisi

Kurumuş ve yıpranmış saçlar için en güzel çözüm sıcak zeytinyağı tedavisidir. Sıcak Zeytinyağı maskesini yapmak son derece kolay bir iş üstelik..

saca_sicak_yag_bakimi

Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Sıcak Zeytinyağı Maskesi

2 Çorba Kaşığı Zeytinyağını ısıtın. Sıcak Zeytinyağını, yavaş yavaş tüm saç derinize masaj yaparak yedirin. Sıcak Suda ıslatmış olduğunuz bir havlu ile saçlarınızı güzelce sarın. Havlu soğurken, yapmış olduğunuz işlemi bir kaç defa daha tekrarlayın ve saçlarınızın yağı iyice emmesini sağlayın. Daha sonra saç tipinize uygun bir şampuanla saçlarınızı yıkayıp, güzelce durulayın. Sıcak zeytinyağı tedavisi, özellikle çabuk kırılan saçlar için çok faydalıdır. Haftada 2 defa uygulayabilirsiniz..

sicak_hint_yagi_ile_sacbakimi

Kuru ve Yıpranmış saçlar için, bir diğer sıcak yağ tedavisi için de hint yağını kullanabilirsiniz..

Bunun için ;1/2 çay fincanı hint yağını ısıttıktan sonra baş derinizi ovarak saçınızın yağı emmesini sağlayın. Yavaş yavaş tarayacağınız saçlarınızı kaynar suya batırırıp sıktığınız havluyla sarın. Bu işlemi yaptıktan sonra 30 dak.kadar bekleyip şampuanla yıkayın. Bu tedavi, fazla ince, çabuk kırılan, kuru saçla için ideal bir bakımdır.Kuru Saçlar İçin,Kuru Saçlar İçin Maske,Kuru Saçlar İçin Hangi Yağlar,Kuru Saçlar İçin Sıcak Zeytinyağı Maskesi,Kuru Saçlar İçin Sıcak Yağ Tedavisi.

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmanın 10 Altın Kuralı

Yıpranmış Saçlar İçin Zeytinyağı Maskeleri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Sıcak Yağ Tedavisi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar