Limonu İkiye Kesip Karbonata Batırın! Lekelere Elveda Deyin!

Pratik Bilgiler 15 Şubat 2017

Karbonat, alternatif sağlık açısından bulabileceğiniz en ekonomik materyaldir. Ekmeği, keki, pastayı kabartmak için kullanıldığı gibi, buzdolabındaki kokuyu, gidermek, tıkanmış lavaboları açmak, temizlik yaparken hijyen sağlamak, bazı sağlık sorunlarını yok etmek ve cilt bakımı amacıyla da kullanılabilir. Ayrıca vücudunuz ve eviniz için de son derece sağlıklı bir detoks malzemesidir.

limon_karbonat

Eski Mısır döneminde, hijyen sağlamak amaçlı, sabun yerine karbonat benzeri bir bileşik kullanılmaktaydı. Bu madde antifungal ve antiseptik özelliklerinden dolayı, cilt mantarlarına ve ciltteki pullanmaya karşı son derece etkiliydi. Günümüzde ise, sararan fincanları temizlemekte tutun, kötü kokuları yok etmek, mide ağrısı ve sindirim sorunlarından kurtulmak için bile karbonat tüketiliyor. Tıpkı, limonun ev temizliğinden sağlık sorunlarına kadar pek çok alanda kullanılması gibi. Peki bu iki ekonomik ve mucize birleşirse ne olur. İstemediğiniz ne kadar pas kir lekesi var ise yok olur tabi kide. Limonun yarısını kesip, karbonata batırın. Lekeli olan yerleri bununla silin. Muhteşem sonuçlar alabileceğiniz harika bir temizlik ürünü elde etmiş olacaksınız. Hem limon, hem de karbonat zorlu lekeleri çıkarmak için şahane bir çözümdür. Bu sayede kimyasalların size ve ailenize vereceği zararlardan da korunmuş olursunuz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Limonu İkiye Kesip Karbonata Batırın! Lekelere Elveda Deyin!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar