Listerine İle Ayak Bakımı

Listerine reklamlarda ağız ve diş sağlığı için sunulan iyi bir ürün olarak tanıtılsa da bizler bir ürünü tek amaçlı kullanmayı sevmediğimiz için ayak bakımında da kullanmayı uygun görmüşüz millet olarak. Bu tür şeyler kimin aklına neden gelir bilemem ama sanırım çok iyi sonuç alınmış. Ben de çok ilginç geldiğinden ve ayak bakımında kolay ve etkili yöntem arayan okurlarımız için bu kürü paylaşmak istedim.

ayak_bakimi_nasil_yapilir

Listerine İle Ayak Bakımı

Listerine ağız gargarası, sirke ve sıcak suyun ayaklarınızda nasıl bir mucizeye sebep olacağına inanamayacaksınız.  Öncelikle Listerine, sirke ve sıcak suyun nasıl bir etkisi olacağını açoıklayalım. Ayaklardaki ölü derinin atılması mantar ve nasır gibi istenmeyen sorunların çözülmesini sağlar. Ayak kokusundan kurtulmak için son derece etkili bir yöntemdir. Şimdi gelelim listerine ile ayak bakımı nasıl yapılır konusuna.

sirke_ile_ayak_bakimi

Listerine Sirke ve Sıcak Su İle Ayak Bakımı Nasıl Yapılır ?

  • 1 bardak sıcak su
  • 1/2 bardak listerine
  • 1/2 bardak beyaz sirke

listerine_ile_ayak_bakimi

Hazırlanışı:

Yukarıda verilen malzemeleri, bir leğen veya kovanın içne koyup ayaklarınızı bu karışımın içinde en az 15 dakika bekletin. bu sürenin sonunda, ayaklarınızı ayak fırçası veya ayak taşı işle nazikçe ovun. Bu işlemi gece yapmanızda fayda var. Tüm işlemler bittikten sonra ayaklarınızı kurulayın ve vazelinle bir güzel masaj yapın. Pamuklu bir çorap giyerek yatın. Sabaha pamuk gibi ve muhteşem ayaklarınızı gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Listerine İle Ayak Bakımı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar