Manyetik Takıların Faydaları

Sağlık 18 Nisan 2015

Manyetik takılar, tüm dünya ülkelerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan doğal bir tedavi yöntemidir. Ülkemizde de yeni yeni bilinmeye başlanan manyetik takı tedavisi ile, modern tıbbın çözüm bulamadığı pek çok rahatsızlığa çözüm sağlanabilir. Ülkemizde manyetik takıların faydaları konusunda bir araştırma yapılmadığından dolayı bazı yerlerde olumsuz yorumlar yapılmaktadır. Ama manyetik takıların faydalarından söz edebilmek için mutlaka ve mutlaka manyetik takıları kullanmak ve olumlu sonuçlarını görmek gerekir. Yurt dışında manyetik takıların faydaları konusunda pek çok araştırma yapılmış ve manyetik alan tedavisi ile 10.000 den fazla hastanın iyileşmesi sağlanmıştır. Manyetik alan tedavisi konusunda araştırma yapan ve binlerce hastanın yeniden sağlığına kavuşmasını sağlayan araştırmacılardan en ünlüsü Tokyo İsuzu Hastanesinin Yönetisici Dr. Kyoichi Nakawaga’dır. 10.000’in üzerinde hastanın manyetik alan tedavisi ile salığına kavuşmasını sağlayan Dr. Kyoichi Nakawaga’nın aldığı iyileştirici sonuçlar bilimsel araştırma sonucunda da belgelenmiştir.

Manyetik alan Tedavisinin Faydaları/Yararları Konusundaki Bilimsel Araştırmalar

manyetik_takilarin_faydalari

 

 1. Dr. Kyoichi Nakawaga, sırt ve omuz ağrıları, boyun ve bel tutulmaları,göğüs kafesi ağrıları, migren,kronik kabızlık, uykusuzluk ve yorgunluk gibi şikayetlerin çok çok büyük bir kısmının manyetik alan yetersizliği nedeni oluştuğunu tespit etmiştir. Bu ağrıların manyetik alan yetersizliği ile olduğunu da, iki tez ile kanıtlamıştır. Bu tezlerden bir tanesi, dünyadaki manyetik alan gücünün %50 azaldığı ve azalmaya da devam ettiğidir. İkinci tez ise, enstitüde yapılan bilimsel araştırmalarda, manyetik enerji aktarılan hastaların iyileşme göstermesidir. Dr. Kyoichi Nakawaga hastalardaki şikayetlerin pek çoğunun manyetik alan yetersizliği sendromu olduğunu ve manyetik alan tedavisinin bu şikayetlerini neredeyse hepsini ortadan kaldırdığını kanıtlamıştır. Yapılan manyetik alan tedavisi ile, hastaların %90 lık kısmında şikayetlerinin bir kaç gün içerisinde ortadan kalktığı görülmüştür. Bu araştırmalar ve olumlu sonuçların ardından, Japonya Sağlık Bakanlığı manyetik alan tedavisini hastaların tedavilerinde kullanılmak üzere onaylamıştır.
 2. Manyetik takılar ve manyetik alan tedavisi konusunda yapılan araştırmalar bu kadarla sınırlı değil. 1974 yılında Prof. Dr. Med.Wolfgang Mühlbauer tarafından yapılan manyetik alan tedavilerinin sonuçları ile ilgili detaylı raporlar da mevcuttur. Dr. Med.Wolfgang Mühlbauer Karın kısmında yanıktan dolayı meydana gelen açık yaranın etrafına mantyetik mıknatısları bir flaster gibi yapıştırmış ve kısa sürede yanıktan meydana gelen yara izlerinin iyileştiğini tespit etmiştir.
 3. Manyetik alan tedavisinde en son gelişmelerden bir tanesi de ; Amerikalı iki Nobel ödülüne sahip olan Linus C. Pauling, Demir içerikli kırmızı hemoglobin hücrelerinin manyetik özellikte olduğunu keşfetti ve kanıtladı. Bu keşfi le de 1954 yılında kimya alanında Nobel ödülü aldı. Gördüğünüz gibi manyetik alan hayatımızın her alanında mevcut. Manyetik alan eksikliği ise pek çok hastalığın kaynağı.

Manyetik Takıların Faydaları/Yararları

manyetik_takilar_ne_ise_yarar

 

 • Manyetik Takıların yararları arasında en çok bilinen, eklem ağrıları, kas ağrıları ve kas tutulmaları, kas spazmları gibi şikayetleri kısa sürede geçirmesi bulunmaktadır. Manyetik alan tedavisini ağrılar üzerindeki yararları ve iyileştirici etkileri bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Siz de eklem ve vücut ağrılarından şikayetçi iseniz ve manyetik takı sahibi olmak isterseniz yoruma isim ve telefon bırakmanız yeterli olur. Yorumlar gizlidir. Başkaları tarafından görülmeyecektir.
 • Manyetik Takılar, Metabolzimanın hızlanmasını sağlar.
 • Manyetik Takılar, kan dolaşımının düzenlenmesinde son derece etkilidir.
 • Manyetik Takılar Vücut direncinin artırılmasını sağlar.
 • Manyetik Takıların Faydaları arasında kasılma ağrılarının kısa sürede dindirilmesi vardır.
 • Manyetik takıların yararlarından bir tanesi de, romatizmal rahatsızlıkların azaltılmasını ve zamanla tedavi edilmesini sağlamasıdır.
 • Manyetik Takılar, vücuttaki şişliklerin ve ödemlerin hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar.
 • Manyetik Takılar cilt yenilenmesini hızlandırarak daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar.
 • Manyetik takılar sinir sisteminin dengelenmesini ve daha pozitif olmanızı sağlar. Bu sayede depresyon ve hayata karşı isteksizlik şikayetlerinizin ortadan kalkmasını sağlar.
 • Manyetik Takılar migren hastalığının doğal ve kesin çözüm yoludur. Migren hastalarının hemen hemen hepsi, manyetik takıları kullanmaya başladıktan sonra,migren ağrılarının geçtiğini ifade etmişlerdir. Migren hastalığının kesin çözümü manyetik takılardan geçmektedir. yapılan araştırmalar da bunun kanıtıdır.Siz de migren hastalığından  şikayetçi iseniz ve manyetik takı sahibi olmak isterseniz yoruma isim ve telefon bırakmanız yeterli olur. Yorumlar gizlidir. Başkaları tarafından görülmeyecektir.
 • Manyetik Takılar adet sancıları için oldukça etkilidir. Adet sancılarına doğal ve kesin çözüm sunar.
 • Manyetik Takılar, artrit ve eklem kireçlemesi gibi, pek çok insanın muzdarip olduğu sağlık sorunlarına çözüm sunar. Ağrıları kısa sürede geçirdiği gibi, manyetik takıların sürekli kullanılması ile de tedavi edilmesine yardımcı olur. Siz de eklem ve vücut ağrılarından şikayetçi iseniz ve manyetik takı sahibi olmak isterseniz yoruma isim ve telefon bırakmanız yeterli olur. Yorumlar gizlidir. Başkaları tarafından görülmeyecektir.
 • Manyetik takılar, bel fıtığı için de doğal ve kesin çözüm olarak kullanılmaktadır. Manyetik kalp sayesinde, bel fıtığı için kesin çözüm sunulmaktadır. Manyetik kalp kullanan hastalarda bel fıtığı ağrıları kısa sürede geçmekte ve sürekli kullanım sonucunda da bölgedeki kan dolaşımı düzenlenerek tedavi sağlanmaktadır.Siz de bel fıtığı ve bel ağrılarından  şikayetçi iseniz ve manyetik takı sahibi olmak isterseniz yoruma isim ve telefon bırakmanız yeterli olur. Yorumlar gizlidir. Başkaları tarafından görülmeyecektir.
 • Manyetik takılar astım hastaları için de doğal ve kesin tedavi yöntemidir. Pek çok astım hastası manyetik takılar ile doğal yoldan ve kesin çözüm yolu bulmuştur. Siz de astım hastalığından şikayetçi iseniz ve manyetik takı sahibi olmak isterseniz yoruma isim ve telefon bırakmanız yeterli olur. Yorumlar gizlidir. Başkaları tarafından görülmeyecektir.
 • Manyetik takılar sadece sağlık sorunları olan insanlar için değildir. Sağlıklı olan insanlarında kullanması gereken sağlık magnetleridir. Manyetik takılar aksesuar değil sağlık amaçlı kullanılan magnetlerdir. Kullanım kolaylığı olması açısından aksesuar şeklinde dizayn edilmiştir. Siz de ister sağlık sorununuz olsun, ister olmasın mutlaka manyetik takılar ile manyetik alan tedavisinin faydalarından istifade etmelisiniz.
 • Hazır Anneler Gününe çok yakın olduğumuz şu günlerde sevdiklerinize sağlık hediye edebilirsiniz. İletişim için 0505 816 22 79 (Aslı Sever)

Manyetik Takıların Faydaları Konusunda Benim Yorumum

manyetik_taki_kullanici_yorumlari

 

Burada sizler son olarak anlatmak istediğim bir konu var. Manyetik alan tedavisi ve manyetik takıların faydalarından bu kadar bahsettikten sonra, sizlere kendi kullanım tecrübemden de bahsetmek istiyorum. Manyetik takı başlangıç setini annem için satın aldım. Annem 58 yaşında. Kalp, tansiyon, şeker hastalığı var. Özellikle diz ağrılarından ve her iki dizde bulunan kireçlemek probleminden dolayı yürümek konusunda çok sıkıntı çekiyordu. Sabah ve akşam olmak üzere iki adet ağrı kesici almadan kesinlikle yürüyemiyor ve ağrılarından dolayı dışarı bile çıkmak istemiyordu. Bu kadar sağlık sorunu olduğu için de depresyon sıkıntısı vardı. Bir arkadaşımdan manyetik takıları duydum. Kendim de küçük bir araştırma yaptım. Ondan sonra da başlangıç setini alarak anneme kullanması için verdim. Annemin bir kaç günlük kullanımdan sonra ifade ettikleri aynen şu şekilde. Ağrılarım neredeyse yok denecek kadar az. Daha rahat nefes almaya başladım. Daha neşeli bir insan olduğumu hissediyorum. Yorgunluk ve uykusuzluk şikayetlerim de ortadan kalktı. Bu muhteşem bir ürün ve tavsiye edenden Allah Razı olsun.  Şimdi bu duyduklarımdan ve bizzat kendim sonuçları gördükten sonra, herkese manyetik takıları tavsiye ediyorum.

Manyetik Takıları Nereden Alabilirim ?

manyetik_takilari_nerden_alabilirim

 

Eğer siz de sağlık sorunlarınızdan kurtulmak ve sağlık sorununuz olmasa bile oluşabilecek sağlık sorunlarını önlemek amacı ile manyetik takıları nereden alabilirim derseniz, sizlere bu konuda seve seve yardımcı olabilirim. Manyetik takılar konusunda detaylı bilgi almak ve manyetik takı sahibi olmak için lütfen yoruma isminizi ve telefon numaranızı bırakın. Yorumlar sadece şahsım tarafından görülmektedir. Üçüncü şahışların telefon numaranızı ve isminizi görmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma ;

Kalp pili olan kişilerde doktora danışmadan kullanmaması gerekir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Manyetik Takıların Faydaları” hakkında 15 yorum var

 • Aysel Aslıoğlu

  Ben kullanıyorum arkadaşlar ..
  Manyetik su çubuğunu sürahimden hiç çıkarmıyorum , bir yere gitsem bile şişeye atıp yanımdan ayırmıyorum , suyunu sürekli içiyorum , çok memnunum , sık sık terleyen biriydim , yokuş çıkarken bacaklarım ağrırdı , nefesim daralırdı , bu şikayetlerim yok oldu,
  Bakır kalbi de nerem ağrısa oraya takıyorum , benim ayrılmaz bi parçam oldu ,sürekli kullanıyorum , çok memnunum , sık sık terleyen biriydim , yokuş çıkarken bacaklarım ağrırdı , nefesim daralırdı , bu şikayetlerim yok oldu,ben çok memnunum tavsiye ediyorum .

 • Fatih Turan

  Kullandığım manyetik su çubuğu manyetik kolye ve manyetik kalp sayesinde sırt ağrılarım tamamen geçti ,
  sabahları daha dinç uyanıyorum,
  şekerimden dolayı çok halsizdim , sürekli uyku halim vardı ve asabiydim , bu şikayetlerim azaldı , herkese tavsiye ediyorum
  manyetik takı kullandığımdan beri daha keyifliyim , teşekkürler

 • Nesrin Ekinler

  Mrb ben Şırnak Cizre’den Zine Gelinliğin sahibi Nesrin Ekinler. Ben çalışan ev hanımı ve 4 çocuk anasıyım, bunun yañı sıra daha çok enerjiye ihtiyacım var. Belim bacaklaŕım, bas ağrısı, halsizlik daha sayamadığım bicok sorunum vardı. Şuan çok iyiyim Allah ‘a çok şükür bunu MANYETİK TAKILARA ve organik olan organo gold kahvesine borçluyum .Vesile olanlara canı gönülden tsk ediyorum.

 • Müfide

  2 adet bileklik ve 1 bir yüzük sayesinde yıllarca çekmiş olduğum eklem boyun ve sırt ağrılarından kurtuldum ,magnetix-wellness ürünleri ile tanışmaktan çok memnunum

 • Selahaddin Tunca

  eklem ve kas ağrılarım vardı bu ağrılardan sağlıkcı olmama rağmen bit türlü kurtulamadım taa ki bi maynetik BİLEKLİK aldım kullandım ağrılarımdan kurtuldum

 • Zehra şahin

  New York’ta fareler üzerinde yapılan bir araştırmada farelerin beynine manyetik uyartılar gönderilmiş, farelerin beyninde yeni sinir hücrelerinin oluştuğu görülmüştür. Araştırmacılar, çalışma sonuçlarının özellikle Alzheimer gibi hastalıkların tedavisi için son derece umut verici olduğunu düşünüyorlar. Manyetik tedaviler, şizofreni ve depresyon gibi zihinsel rahatsızlıklar için zaten bir süredir kullanılıyordu.
  Manyetik Alanın Tedavi Amaçlı Kullanıldığı Hastalıklar
  Alzheimer, Parkinson
  Cinsellik, depresyon, koroner arter
  Migren, stres, MS, osteoartrit, romatizma, romatoid artrit
  Sedef, sınav stresi
  Şeker hastalığı
  Yorgunluk
  Kırık ve kaynamayan kemiklerin iyileşmesi
  Kemik iltihabı tedavisi

 • Fazilet

  Dün çok ilginç bir şey yaşadım paylaşmak istiyorum
  bakır kalbi bir arkadaşıma anlatıyordum benimle dalga geçti ,
  ” psikolojiktir , seni kandırmışlar” dedi ,
  sonra boynunda dünden beri tatsız bir ağrı hissetiğini söyledi ,
  “tak da görelim marifetini “dedi ,
  kalbi boynuna taktık 16 dkk sonra gevşediğini ağrısının geçtiğini söyledi , hatta bir tane de kendine istedi ,
  bu sefer ben onunla dalga geçtim parana yazık etme , psikolojiktir dedim

 • Aysen Köroğlu

  Manyetik Bakır Kalbi ilk gördüğümde bunun bana nasıl bir faydası olabilir ki dedim
  ama kullanmaya başladıktan bi iki gün sonra bana yaptıklarına şaşkınlıkla şahit oldum
  ve şimdi nerem ağrısa oraya takıyorum , benim ayrılmaz bi parçam oldu , sürekli kullanıyorum , çok memnunum , sık sık terleyen biriydim , yokuş çıkarken bacaklarım ağrırdı , nefesim daralırdı , bu şikayetlerim yok oldu
  uyku problemim yok artık
  işin en güzel yanı artık kimyasal ağrı kesici kullanmıyorum
  önemli bir not daha , bugün elimi arı soktu bakır kalbi arının soktuğu yere koydum anında acı , uyuşma yok oldu , üsteklik şişmedi , bunu yaşayınca herkes faydalansın diye paylaşmak istedim.

 • .Manyetik takılar

  Az önce şahane bir haber daha aldım, mutluluğumu kelimelerle tarif edemem kesinlikle
  üç ay önce benden bakır kalp , su çubuğu ve 2 adet manyetik bileklik alan epilepsi hastası bir müşterimden çok güzel bir haber geldi ,
  ay içerisinde en az 2 kere sara krizleri yaşadığını dile getirmişti ,
  “- her şeyi denedim , gitmediğim doktor , uygulamadığımız tedavi kalmadı, bu uğurda milyonlarım gitti , bir de bunları deneyeyim , ne kaybederim ki” demişti
  ve üç aydır bizim manyetik takılarımızı kullanıyordu !!!
  manyetik aksesuarları kullanmaya başladığından beri sara krizleri yaşamıyormuş , ve bunu tamamen manyetik takılara bağlıyor
  bu ne güzel bir haberdir öyle değil mi ?

 • Elif Vatan

  vücudumda var olan yoğun ağrılardan dolayı günde en az iki ağrı kesici içerdim …Manyetik küpe ve manyetik bileklik kullandığımdan buyana artık ağrı kesici içmiyorum ..çünkü ağrı hissetmiyorum ..taşıması rahatsız etmeyen bu doğal gücü tüm sevdiklerime önermeye başladım

 • Remzi Yılmaz

  herkese merhabalar etki konusunda acele etmmek lazım ben 2,5-3 ay sonra tam bi etki gördüm , su çubuğunu , bakır kalbi , ayak tabanlığını ve de manyetik bilekliği 3,5 aydır kullanıyorum, 65 yaşındayım , kireçleme ve romatizma ağrılarım için almıştım , nefes darlığım da vardı , tansiyonum da vardı, bunları söylediğimde şerife hanım bana bunlar bile yetmeyebilir ama şimdilik bunlarla başlayın demişti
  ilk ay çok bir şey anlamadım , hatta iade edecektim ama şerife hanımın ısrarı üzerine devam ettim kullanmaya ,
  ve de iyi ki sizi dinlemişim ,şimdi uzun yol da yürüsem , hızlı da yürüsem delikanlı gibiyim , nefesim daralmıyor artık, tansiyon ilaçlarımı da azalttım , doktorum bile şaşırdı , bunlardan bahsettim ,doktorum önce “amca çok itibar etmeyin onlara” demişti ama son kontrolümden sonra o da bu konuyu araştıracağını söyledi , kireçleme ağrılarım ve romatizma ağrılarım da neredeyse hiç kalmadı , kolaylıkla eğilip kalkabiliyorum , kızım senden Allah razı olsun… Remzi Yılmaz

 • Ayşe Gündoğdu,

  Magnetleri koluma ve boynuma taktığımdan beri var olan ağrılarım, en mühimi de migrenim geçti. O gün bu gündür bu magnetleri üstümden eksik etmiyorum.

 • yeşim geceli

  yıllarca çekmiş olduğum adet sancısından kurtuldum adetlerim artık ağrılı geçmiyor myom ameliyatı olmamda bile etkili, olduğunu düşünüyorum geçtiğimiz senelerde kolum kırılmıştı ve soğuklarda sızlıyordu bileklik sayesinde asla sızı hissetmedim.ilk önce çok ön yargılıydım .kullanıcılarla görüştüm ve toplantısına katıldım ogün kolum çok ağrıyordu taktıktan 10 dakka bile olmadan kesildi inanamadım ve psikoljik olduğunu düşündüm ama ay içerisinde adet sancımada etkil olunca anladım..dahada etkileri oluyor sağlıklı yaşam için bir adım attığım için mutluyum ve herkeze tavsiye ediyorum

 • neriman özkoç

  yıllarca çekmiş olduğum Boyun fıtığı.kireçlenme ve baş ağrılarımdan tanışmış olduğum magnetix-wellneess ürünlerinden Bakır kalp. su çubuğu .bileklik sayesinde ağrılarım azalarak 15 gün sonunda tamamen yok olduğunu gördüm ve son derece memnun oldum ağrılarımdan kurtulduğum için çıok mutluyum

 • Şerife Çiğilli

  merhabalar , ben manyetik takılarla tanışalı tam bir yıl oldu , kullanmadan önce bunların gerçek anlamda faydalı olabileceğine bende inanmamıştım ta ki bir otobüs yolculuğunda Belçika’da yaşayan gurbetçi Sultan hanımla tanışana kadar . Sultan hanım 6 yıldır çektiği migren ağrılarından manyetik takılar sayesinde kurtulduğunu, bu takıların avrupada büyük bir memnuniyetle kullanıldığını benimle paylaşması ve de firmanın sunduğu memnuniyet garantisi beni bunları kullanmamda ikna edici oldu .
  vee benim ameliyatlık derecede bel fıtığım var , ayrıca sinüzit hastasıyım bundan dolayı şiddetli baş ağrılarım olurdu , yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve bu ağrılarımdan eser kalmadı !
  Ayrıca 9 yaşındaki oğlumun kronik kabızlığı vardı ,bu sıkıntısına hiç bir ilaç ve tedavi fayda olmamıştı , ayrıca Astım bronşit hastasıydı. oğlumun kullandığı manyetik su çubuğu manyetik kolye ve de manyetik bileklik sayesinde kabızlığı 10 gün içerisinde çözümlendi . Ay içinde 4 kere ateşlenen ve sürekli antibiyotik kullanmak zorunda kalan oğlum bir yıldır bir kere bile acile gitmedi !
  Babamın kalp ağrıları bile manyetik bakır kalp sayesinde geçti !
  Annem sürekli kum döken biriyken annemin bir yıldır bu şikayeti ortadan kayboldu!
  biz ailecek kullandık çok memnun kaldık ,memnun kaldığımızdan bu yana tüm sevdiklerimin de faydalanmasını sağladım , şimdi ihtiyacı olan herkesin faydalanmasını istiyorum , dilerim bu paylaşım bu anlamda bir katkı sağlar , sevgilerimle
  Şerife Çiğilli – Konya

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar