MAVİ ÇAY VE FAYDALARI-TUĞBA ÖZAY IN FORMUNUN SIRRI MAVİ ÇAY

Mavi Çayın Faydaları
Mavi Çayın Faydaları

Mavi Çay ve Faydaları

Mavi Çay,Mavi Çayın Faydaları,Mavi Çay ve Faydaları,Mavi Çay Nedir,Mavi Çay Bitkisi,Mavi Çay ve Faydaları,Mavi Çay Nasıl Hazırlanır,Mavi Çay Yapılışı
Son günlerde, mavi çay ismi oldukça sık duyulmaya başladı. Peki mavi çay nedir ?Mavi çay tıpkı yeşil ve beyaz çay gibi, doğal bir bitki çayıdır. Özellikle Tuğba Özayın kullandığını belirtmesi, pek çok kişiyi, mavi çay arayışına yöneltti. Her derde deva olduğu iddia ediliyor.
Tuğba Özay’ın sırrı Mavi çay, Formundan hiç bir şey kaybetmeyen Tuğba Özay, güzelliğinin fit kalmasının asıl sırrını ‘Mavi çay’ olarak açıkladı.
Haziran ayında piyasaya çıkaracağı ikinci albümü için geri sayıma başlayan Tuğba Özay, Etiler’deki Clup Sporium’da kamp kurdu. Saklambaç’ın haberine göre; günlerini spor yaparak geçiren Özay, güzelliğinin sırrı olan yeni keşfini de hayranlarıyla paylaştı. Düzenli beslendiğini ve spor yaptığını belirten Özay, “Yeni keşfettiğim bir ot var; Bu tamamen doğal bir bitki. Doğadan koparılıp, soframıza geliyor mavi çay! Bu çayı düzenli olarak içiyorum ve etkisini hissediyorum” diye konuştu.
Mavi Çayın Faydaları,Mavi Çay ve Faydaları
* Romatizma, yorgunluk, kan dolaşımıbozukluğu, yüksek tansiyon, sinirsel ve kalp kuvvetlendirci, ağrı kesici, sinüzit, idrar yolları enfeksiyonları, egzama yaraları, beyin tümörlerinde, akciğer ve kan kanseri gibi hastalıkların tedavisine yardımcı olur.
* Hemoroid(basur) oluşmasını önleyici ve tedavi edici etkisi vardır. içerisinde 1.8 cineole sebebiyle, antibakteriyel, antialerjik, sakinleştirici, enfeksiyon önleyici(antirhinitis), tansiyon düşürme(hipotansif) rahatsızlıklarının tedavisine yardımcı olur.
* Genel olarak yirminin üzerinde antibakteriyel özellikli etkin madde içermektedir. özellikle içerdiği caryophyllene, stafilakok vede stereptokok maddeleri bakterilere karşı spesifik olarak çok güçlüdür. akciğer ve kan kanserlerinin ilerlemesinde ve beyin tümörlerininin ilerlemesine önlemede yardımcı olur.
* İçerdiği geraniol maddesinin kansere karşı koruyucu ve tümör yok edici özelliği
vardır.
Mavi Çay Nasıl Hazırlanır ?
1  fincan kaynamış suda beş on dakika bekleterek, şifa niyetine içebilirsiniz. afiyet olsun.
Mavi Çay,Mavi Çayın Faydaları,Mavi Çay ve Faydaları,Mavi Çay Nedir,Mavi Çay Bitkisi,Mavi Çay ve Faydaları,Mavi Çay Nasıl Hazırlanır,Mavi Çay Yapılışı

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“MAVİ ÇAY VE FAYDALARI-TUĞBA ÖZAY IN FORMUNUN SIRRI MAVİ ÇAY” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar