Kategori: Moda/Aksesuar/Dekorasyon

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
34

Şarap Kadehleri İle Yapılabilecek Muhteşem Mumluklar

Özellikle de evlenmeden önce çeyizlik olarak alınan şarap kadehleri çoğunlukla kullanılmaz ve bir köşede öylece bekler durur. Üstelik evin hanımı için kullanmadığı eşyaya sürekli temizlik ve bakım için zaman ayırmak külfetli bir iş olur.

PAYLAŞ TWEET
22 Haziran 2017
25

En İlginç Kot Tasarımları

Tasarımcılar ne kadar uçuk kaçık işler yaparsa o kadar çok isimlerinden söz ettiriyor anladığım kadarıyla. Çünkü normal olanı herkes üretiyor. Ama anormal olanı herkes üretemiyor. O da farklı bir yaratıcılık isteyen bir konu. Peki bildiğimiz herkesin severek giydiği kot ile bir tasarımcı ne kadar uçuk kaçık bir tasarım yapabilir?

PAYLAŞ TWEET
15 Haziran 2017
29

2017 Yazında Pötikare Geri Dönüyor !

Pötikare bir dönemin en çok tercih edilenleri arasında yer alıyordu. Malum moda, eski kıyafetlerin modernize edilmiş haliyle karşımıza çıkıyor. Bu sene de eskilerin pötikaresi yeniden sahalara dönüyor. Sokakta artık hemen hemen her parçada pötikare görmeye alışın.

PAYLAŞ TWEET
6 Mayıs 2017
42

Kısa Boylu Kadınların Gardırobunda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler

Eğer boyunuz kısa ise dilediğiniz gibi giyinme şansınız pek de yoktur. Kısa boylu kadınların giyimindeki en önemli püf noktası orantılı görünmelerini sağlayacak şekilde giyinmektir. Daha uzun görünmelerini sağlayacak püf noktaları da iyi bilmeleri gerekir.

PAYLAŞ TWEET
2 Nisan 2017
76

Yeni Moda Akımı Tırnak Piercingi

Bu yıl yepyeni moda akımlarının da başlangıç yılı olacak. Geçmişin klasik moda tarzları artık yavaş yavaş rafa kalkıyor. Ve yepyeni daha önce hiç duyulmamış moda trendleri hayatımıza giriyor. Bu yılın en ilginç moda akımlarından bir tanesi olan tırnak piercingi kadınların yeni trendleri arasında yerini çoktan aldı bile.

PAYLAŞ TWEET
14 Mart 2017
78

2017 Dekorasyonununda Neler Var?

2017 yılı için dekorasyon fikirleri sunmak istiyorum bu gün. 2017 yılında hangi eşyalar daha trend olacak. Ya da 201 dekorasyon trendleri arasında hangi renkler daha moda.

PAYLAŞ TWEET
8 Mart 2017
65

Banyo Dekorasyonunda Son Trend Duvar Kağıdı

Duvar kağıtları son dönemlerde evimizin salonları, oturma odaları ve yatak odaları için sıklıkla kullanılan dekorasyon ürünlerinden bir tanesi. Peki bu kadar gözde olan ve son derece kullanışlı olan duvar kağıtları neden banyoda kullanılmasın değil mi?

PAYLAŞ TWEET
25 Ocak 2017
98

Topuklu Ayakkabının Rahat Olduğunu Anlamanın Püf Noktası

Topuklu ayakkabının şık ve güzel olması kadar rahat olması da çok önemli bir konudur. Gün içinde giyeceğiniz ayakkabının içinde ayaklarınızın rahat etmesi kadar önemli bir konu olamaz. Topuklu ayakkabı alırken, dikkat etmeniz gereken en önemli konu budur.

PAYLAŞ TWEET
13 Ocak 2017
95

Laminant Parkede Oluşan Çizikleri Gidermenin Pratik Yolları

Evlerimizdeki dekorasyonda kullandığımız baş malzeme laminant parke. Gerçek anlamda estetik harikası olan laminant parkenin en büyük dezavantajı çabuk çiziliyor olması. Elbette hiç birimiz laminat parkenin üzerindeki bu çiziklere tahammül edemiyoruz

PAYLAŞ TWEET
10 Ocak 2017
118

Topuklu Ayakkabı İle Rahat Yürümenin 9 Kolay Püf Noktası

Topuklu ayakkabılar tüm kadınların gözdesi olmasına rağmen bazı zamanlarda topuklu ayakkabılarla yürümek zor olabilir. Özellikle uzun süre ayakta kalıyorsanız biraz zorlanabilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
8 Aralık 2016
134

Ünlülerden Topuklu Ayakkabı Giyme Konusunda Tüyolar

Ünlü kadınlar her zaman çekicilikleri ve zarif görüntüler ile pek çok kadını kıskandıracak pozisyondalar. Sürekli şık ve bakımlı olmak onların mesleklerinin bir parçası elbette. Ve bana göre oldukça da zor bir iş. Sürekli göz önünde olan ünlülerin yaptığı her şeyi merak ediyoruz.

PAYLAŞ TWEET
29 Kasım 2016
172

Yüz Tipine Göre Kullanılabilecek Güneş Gözlüğü Modelleri

Yaz geliyor. elbette en çok ihtiyaç duyduğumuz aksesuarların başında, güneş gözlüğü geliyor. Aslına bakarsanız, güneş gözlüğü sadece yazın 4 mevsimde kullanılması gereken bir aksesuar. Bu sebeple de güneş gözlüğünü, kaliteli ve gözlerimizi zararlı ışınlardan koruyan gözlüklerden tercih etmek gerekir.

PAYLAŞ TWEET
2 Mayıs 2016
160

Duş Teknesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sağlıklı ve temiz bir banyonun olmazsa olmazı duşakabinlerdir. Duşakabinlerin altında kullanılacak olan duş tekneleri ayrı bir önem taşımaktadır.

PAYLAŞ TWEET
26 Mart 2016
169

Cam İşleme Ve Boyama Sanatı İle Evinize Muhteşem Tasarımlar Yapabilirsiniz

Derya Baykal’ın Sunduğu Deryalı Günlerde, ev için farklı dekorasyon aksesuarları yapmak isteyen hanımlara cam boyama ve cam işleme sanatının bazı püf noktaları verildi. Evinizde hiç kullanmadığınız cam bir eşyanızı adeta sanat eserine çevirmenize yarayacak olan muhteşem

PAYLAŞ TWEET
14 Mart 2016
218
Yeniler

Er Rafi Ya Rafi Esmasının Anlamı ve Zikretmenin Faydaları

Kurna-ı Kerim mucizelerle dolu bir kitaptır. Bu mucizelerden bir tanesi de Allah (c.c.)’in yüce isimleridir. bu gün sizlere Allah (c.c.)’in yüce isimlerinden birisi olan ER-RAFİ/ER RAFi esmasının anlamındab-n ve zikretmenin faziletlerinden bahsetmek istiyorum. yıldızınız düşükse, mutsuz ve defresifseniz, sürekli uyku ve esneme hali mevcutsa, aile ilişkilerinde dışlanıyor ve sevilmediğinizi düşünüyorsanız, evrenizdekilerin size karşı sevgi ve saygı beslemediğini düşünüyorsanız ER RAFİ/YA RAFİ esması ile yardım isteyin.

PAYLAŞ TWEET
11 Şubat 2018
3

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
34

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
33

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
40

Yıldızı Düşük Kişilerin Okuması Gereken Dualar

Yıldız düşüklüğü kelimesini duymuşsunuzdur. Peki nedir bu yıldız düşüklüğü. Vücudumuzda 7 adet ana salgı bezi bulunur ve bunlara çakra ismi verilir. Çakraların düzgün çalışmaması ve çakraların etrafındaki enerjinin azalması sonucu yıldız düşüklüğü meydana gelir.

PAYLAŞ TWEET
28 Haziran 2017
43