‘NEW YORK TA BEŞ MİNARE”TURKMAX TA YAYINLANACAK

Tv-Magazin-Sinema 5 Mayıs 2011

NewYork’ta beş minare hangi kanalda yayınlanacak?

Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı New York’ta Beş Minare filmi hangi kanalda ekrana geliyor.

Mahsun Kırmızıgül’ün üçüncü filmi olan “New York?ta Beş Minare” 6 Mayıs Cuma Günü 20.10’da Turkmax’ta.

Mahsun Kırmızıgül’ün hem senaryosunu yazdığı hem yönettiği hem de oyuncu olarak yer aldığı ve başrollerini Haluk Bilginer, Mustafa Sandal, Gina Gershon, Robert Patrick, Danny Glover in paylaştığı 3, 5 milyon sinema severle buluşan “New York ta Beş Minare”, 2010 yılında gişede elde ettiği başarının ardından televizyonda ilk kez Turkmax’ta yayınlanıyor. Turkmax izleyicileri filmi Türkçe dublaj veya orijinal dil (altyazı) seçenekleri ile izleyebilecek.

Türkiye deki birtakım kanlı terör eylemlerinin faillerinin, özellikle de onların liderleri olduğu varsayılan Deccal kod adlı teröristin peşine düşen iki Türk polisi Fırat (Mahsun Kırmızıgül) ve Acar (Mustafa Sandal) bu uğurda kendilerini New York?ta bulurlar. Amerikan polisi, Fırat’ın yıllardır izini sürdüğü Hacı Gümüş’ü (Haluk Bilginer) tutuklamıştır. New York’tan Hacı Gümüş’ü almayı ve Türkiye’ye getirmeyi planlarlar fakat işler yolunda gitmez; Hacı Gümüş?ü ellerinden kaçırırlar. New York’ta, Fırat ve Acar (ve FBI) yeniden Hacı Gümüş ün peşine düşer. New York’ta başlayan film Bitlis?e kadar sürer.

İlk yönetmenlik deneyimini “Beyaz Melek” ile yapan Mahsun Kırmızıgül ardından “Güneşi Gördüm” filmini çekerek beyaz perdede kalıcı olduğunu son filmi “New York’ta Beş Minare” ile gösterdi.

Televizyonda ilk kez yayınlanacak olan “New York ta Beş Minare” 6 Mayıs Cuma saat 20.10 da orijinal dil ve Türkçe seçenekleri ile Turkmax’ta

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“‘NEW YORK TA BEŞ MİNARE”TURKMAX TA YAYINLANACAK” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar