Online Photoshop Programı

Bilim ve Teknoloji 3 Haziran 2015

Merhabalar sevgili okurlarım. Eğer bizi online photoshop aramasıyla Google’dan bulduysanız doğru yerdesiniz. Online Photoshop dediysek de Adobenin PS’ nin rakibi olamaz elbette. Ama alanında kendini geliştirmiş, kullanıcıya kolay kullanım özelliği sunan ve özellikle de blog benzeri işlerle ilgilenen kişiler için, teknolojinin zorluklarından sizi kurtaracak, çok kullanışlı bir site. Online photoshop programı olarak kullanılan pixlr.com sitesi gerçekten de kullanışlı ve kolay bir site olması bakımından pek çok kişinin de tercihi.

Pixlr.com Resim Ekleme

pixlr.com ile çok kolay png resimler yapabilirsini. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle herhangi bir resmi bilgisayarınıza kaydedin. Mümkünse masa üzerine kaydedin. Bulması daha kolay olacaktır. Ardından da, pixlr.com/editor web sayfasını açın. Dilerseniz bu sayfaya kayıt olabilirsiniz. Dilerseniz de kayıt olmadan kullanabilirsiniz. Sayfayı açtığınızda, karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak.

pixlr.com_editor

Buradan dilerseniz bilgisayarınızdaki herhangi bir resmi seçip düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz de yeni resim oluştur kısmına tıklayarak, karşınıza gelen ekranda, resim boyutlarını seçerek yeni ebatta bir resim oluşturabilirsiniz.

pixlr.com resim_ekleme

Pixlr.com da Png veya Jpeg Resim Yapma

Artık Resim üzerinde dilediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz. Resminizi düzenledikten sonra sıra kaydetmeye geldi. Resminizi kaydedeceğiniz zaman, resmin png formatında olmasını istiyorsanız ctrl+s tuşarına birlikte basarak kayıt ekranını açın. Kayıt ekranında bulunan seçeneklerden png olanı işaretleyin. Eğer remin jpeg formatında olmasnı istiyorsanız jpeg olanı tıklayın ve kaydedin. Artık resminiz dilediğiniz şekilde ve formatta bilgisayarınıza kaydedilmiş bulunmaktadır.

pixlr.comda_png_jpeg_resim_yapma

Online Resim Düzenleme Siteleri

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Online Photoshop Programı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar