Online Resim Düzenleme Siteleri

Bilim ve Teknoloji 15 Haziran 2015

Daha önce sizlere, online photoshop programlarından pixlr editör’ü tanıtmıştık. Bu günkü makalemizde ise, online resim düzenleme sitelerinden en çok kullanıla photomania.net’i tanıtmak istiyoruz. Photomania.net nasıl kullanılır konusunu resimli anlatım ile sizlere sunacağız. photomania.net ile resimlerinize dilediğiniz efekti vererek harika resimler yapabilir ve dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Photomania.net Nasıl Kullanılır

online_resim_duzenleme_siteleri

Online resim düzenleme sitelerinden bir tanesi olan photomania.net ile çektiğiniz resme dilediğiniz efekti vererek muhteşem ve farklı resim yapmak mümkün. Normal şartlarda resim yapmak da ayrı bir beceri ister. Fakat, photomania.net gibi online resim düzenleme siteleri ile resim yapmak son derece kolay.Gelelim photomania.net nasıl kullanılır konusuna.

Photomania.net Kullanımı Resimli Anlatım

Öncelikle siteye giriş yapınız. photomania.net

Ardından sitenin tam ortasında çıkan Start Cerating Effect butonuna basın.

photomania.net

Karşınıza yeni çıkan sayfada, fotoğraf seçmeniz ve yüklemeniz istenecek. Fotoğrafı dilerseniz billgisayarınıza yüklediğiniz bir fotoğraftan seçebilirsiniz. Bunun için upload a photo seçeneğine tıklamanız gerekecek. Dilerseniz, Facebook’ta bulunan bir fotoğrafa efekt verebilirsiniz. Bunun içinde Facebook amblemi olan tercihe tıklamanız yeterli. Ya da kendi bilgisayar kameranızla fotoğraf çekmek isterseniz bunun için de Webcam yazan seçeneğe tıklamanız gerekli.

photomania_net_nasil_kullanilir

Dilediğiniz fotoğrafı online resim düzenleme sitesi photomania.net’e yükledikten sonra, resme efekt verme işlemine başlayabilirsiniz artık. Ekranın sol tarafında bulunan Artistic, Fun veya E-cards yazan yazıların üzerine tıklayarak, buradan çıkan efekt seçeneklerinden istediğinize tıklayarak, yen resminizi oluşturabilirsiniz.

photomania_net_kullanimi_resimli_anlatim

Online Photoshop Programı

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Online Resim Düzenleme Siteleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar