PROF.ADNAN İBRAHİM SARAÇOĞLU’NDAN MİGREN AĞRILARINA BİBERİYE KÜRÜ

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu Miğren İçin Biberiye kürünü öneriyor:
Kronikleşmemiş miğren ağrıları için:
Bir su bardağı su kaynatın. Su kaynadıktan sonra 1 tatlı kaşığı biberiye bitkisini kaynayan suya ilave edin. 4 dakika kısık ateşte kaynatın. 4.dakika dolduğunda ocaktan indirip ılınmasını bekleyiniz. Ilınınca, süzerek yudum yudum içiniz.
İlk 1.hafta her gün 3 kez taze hazırlanıp şeker ilave etmeden içilmelidir. 2. haftadan sonra günde sadece 2 kez taze hazırlanarak bir ay boyunca içilmelidir.
Daha sonra şikâyetlerin doğrultusunda kür tekrar edilebilir.Lütfen Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.
prof saraçoğlu kronikleşmiş miğren ağrıları için ise;
aslan pencesi kesinlikle mükemmel bir bitkidir diye açıklamalarına devam etti.
ASLANPECESİ:Düz yapraklı olanı çok faydalıdır ,1su bardağı suda 1 tutam aslanpencesini atarak 8dk en fazla 12 dk kaynatın ve için her geçen gün ağrılarınızın geçtiğini göreceksiniz,
FARANJİT HASTALARINA DAÇAYI:akşamları  yatmadan önce , sabahları adaçayı gargarası yapınız. Bir su bardağı suda 5 gram adaçayını 6 dakika kısık ateşte kaynatınız. Ilıyınca süzünüz. 48 saat bozulmadan lavaboda bekleyebilir. Bittikçe taze hazırlayınız. İlk hafta günde iki kez, daha sonra 2-3 günde bir gargara yapınız.
Not:Sağlıklı sonuç elde etmek için malzeme ,süre ve uygulama bakımında tavsiye edilen miktarları değiştirmeden uygulayın.
NET’TEN ALINTI…

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“PROF.ADNAN İBRAHİM SARAÇOĞLU’NDAN MİGREN AĞRILARINA BİBERİYE KÜRÜ” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar