Renk Değiştiren Ayakkabı

Merhaba sevgili hanımlar. Bu makalemiz özellikle sizin için. Ayakkabı tutkunu olmayan hanım yoktur sanırım. Bu sebeple de bir çok ayakkabı alırlar. Kıyafete göre ayakkabı, çantaya göre ayakkabı derken, dolabın içinde bir sürü ayakkabı olur. Yazlık, kışlık, her model ayakkabı hanımların dolabında yer alır. Şimdi sizlere müthiş bir haberimiz var. Üreticiler sonunda bunu da yaptılar ve renk değiştiren ayakkabı üretmeyi başardılar. Henüz satışa sunulması ama, çok yakın bir zamanda satışa sunulması bekleniyor. Peki renk değiştiren ayakkabı nedir?

Rengi Değişen Ayakkabı

Rengi değişen ayakkabı Litvanya Merkezli bir üreticisi tarafından tasarlanmış ve tüm denemeleri yapıldıktan sonra yavaş yavaş reklamı yapılmaya başlanmış. Rengi değişen ayakkabılarda 8.5 ve 11.5 pont topuk bulunuyor. Elbiseye göre dilediğiniz rengi alabiliyor.  Renk değiştiren ayakkabılarda dilerseniz çiçek desenleri, dilerseniz hayvan desenleri dilerseniz de puantiyeler mevcut.rengi_degisen_ayakkabilarin_fiyati

Rengi Değişen Ayakkabı Nasıl Renk Değiştiriyor ?

Renk değiştiren ayakkabıların üretiminde elektronik mürekkep kullanılıyor. Cep telefonuna yapılan bir programlama sayesinde de tek tuşla renk değiştirme özelliği kazanıyor. Ayakkabıların üzerine yerleştirilen elektronik panel ayakkabının renginin değişmesini sağlıyor. Elbisenize göre programda bulunan desenlerden ve renklerden dilediğiniz tercih etmeniz mümkün.

Renk Değiştiren Ayakkabıların Fiyatı Ne Kadar/Ne Zaman Satışa Çıkacak ?

Renk değiştiren ayakkabıların Aralık Ayında satışa sunulması düşünülüyor. Piyasaya çıkış fiyatı konusunda ise firma yetkileri düşüncelerini açıkladı. Renk değiştiren ayakkabıların fiyatı 249 dolar olarak belirlenmiş. İlk bakışta 249 dolar fiyatı çok bulabilirsiniz ama, bir ayakkabı ile en az 5 ayakkabı sahibi olacağınızı düşünürseniz fiyatı oldukça makul görünüyor. Aralık ayında satışa çıkacak olan renk değiştiren ayakkabı bakalım nasıl tepkiler alacak. Ben de sizler gibi merakla bekliyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Renk Değiştiren Ayakkabı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar