Kategori: Rüya Tabirleri

Rüya Gördüğümüz Sırada Bedenimizde Neler Oluyor ?

Rüya görmek herkesin yaşadığı bir durumdur. Her ne kadar rüyaların gizemi çözülememiş olsa da, her gece mutlaka ruhumuz rüyalar alemine gider. Pek çoğumuz gördüğümüz rüyalar hatırlamayız. Ama mutlaka her gece rüya görürüz.

PAYLAŞ TWEET
11 Temmuz 2016
156

Rüyada Aç Kaldığını Görmek

Rüyada Aç Kalmak görülen rüyanın aksine oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyada aç kaldığını görmek, rüya sahibi açısından maddi olarak güçlenmeye, sıkıntılarının son bulmasına, geçim bolluğuna ve maddi olarak hayatının kolaylaşacağına delalet eder. Rüyada aç kalmak hane içine güneş doğacağı şeklinde tabir edilir.

PAYLAŞ TWEET
14 Mayıs 2015
230

Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada abiye elbise giymek/görmek, herkes tarafından dikkat çeken bakımlı ve güzel bir kadını ifade eder. Rüyasında abiye elbise giydiğini gören rüya sahibi için, nezih ve güzel bir ortamda bir toplantıya katılmaya ve rüya sahibinin de içinde bulunacağı, düğün nişan gibi hayırlı bir işe delalet eder. Rüyasında abiye elbise giydiğini gören kişi, gerçek yaşamda da, lüks bir ortamda bulunur.

PAYLAŞ TWEET
23 Nisan 2015
267

Rüyada Abi veya Abisini Görmek

Rüyada abi görmek, rüya sahibi için, tehlikelerden uzak olmaya ve güvende olmaya delalet eder. Rüyada abi görmek aynı zamanda rüyayı gören kişi için, uzun bir hayat yaşamanın simgesi olarak kabul edilir. Rüyasında abisini gören rüya sahibinin maddi anlamda güçlü ve nüfuzlu biri olacağına, yaşamı boyunca da sıkıntı ve zorluk çekmeyeceğine işaret eder.

PAYLAŞ TWEET
13 Nisan 2015
294

Rüyada Adak Görmek Ne Demek ?

Rüyada adak görmek, rüyayı gören kişinin iyi niyetli birisi olduğunu ve iyi dilekleri bulunduğunu gösterir. Rüyada adak görmek rüya sahibinin iyi niyetli olmasına rağmen, karşısına çıkan insanların kendisi gibi iyi niyet taşımadığının da göstergesi olarak kabul edilir. Rüyada adak görmek, rüya yorumlarında pek de kötü bir rüya olarak nitelendirilmez, ama bazen kaderin cilveleri nedeni ile hayal kırıklığı yaşanacağının işareti olarak görülür.

PAYLAŞ TWEET
28 Mart 2015
187

Rüyada Ada Görmek Ne Demek?

Rüyada ada görmek, iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada ada görmek, bazı durumlarda sıkıntı ile bazı durumlarda ise mutlulukla tabir olunur. Rüyada ada görmek, güzel ve hayırlı bir evliliğe, aile içinde mutluluğa ve iyi bir geçine ya da kıtlık, zorluk, yokluk ve hastalık gibi durumlara delalet eder.

PAYLAŞ TWEET
22 Mart 2015
159

Rüyada Ad Görmek Ne Demek ?

Rüyada Ad Görmek çok hayırlı ve makbul kabul edilen bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyada ad görmek, rüya sahibinin yepyeni bir döneme başlayacağını ve bu süreç boyunca tüm sıkıntılarından, sorunlarından ve zorluklardan kurtulacağını simgeler.

PAYLAŞ TWEET
17 Mart 2015
168

Rüyada Acur Görmek

Rüyada Acur Görmek son derece hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada acur görmek, rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, kısmetinin bol olacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve istediği her şeyini teker teker gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada acur görmek, rüya sahibi için sağlık, mutluluk, ağız tadı ve keyif anlamına gelmektedir.

PAYLAŞ TWEET
13 Mart 2015
222

Rüyada Açılmak Açıldığını Görmek

Rüyada Açılmak, rüya sahibinin hayatında yepyeni bir başlangıç yapacağına, yeni yollara gideceğine ve farklı işler yapacağına delalet eder. Rüyada açılmak, rüyayı gören kişinin, mesleğini, yaşadığı çevreyi ve etrafındaki insanları değiştirmeye karar vererek, kendisine farklı ve yeni bir yol çizeceğini, fiziksel olarak da bazı değişiklikler yapacağını simgeler.

PAYLAŞ TWEET
9 Mart 2015
499

Rüyada Açık Mezar Görmek

Rüyada açık mezar görmek rüya yorumları içinde pek de iyi yorumlanan bir rüya değildir. Rüyada açık mezar görmek, rüya sahibinin başına hiç de hoş olmayan olaylar geleceğini, bu sebeple kötü duruma düşeceğini ve zor günler geçireceğini simgeler. Rüyada açık mezar görmek uğursuzluk olarak da yorumlanır.

PAYLAŞ TWEET
7 Mart 2015
205

Rüyada Acı Çekmek

Rüyada acı çekmek oldukça hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyada acı çekmek rüya da görülenin tersine rüya sahibinin feraha kavuşacağına, huzurlu bir hayat yaşayacağına, müjdeli bir haberle birlikte çok sevineceğine, hayatında beklemediği güzel gelişmeler olacağına, yeni kararlar alacağına ve aldığı kararlardan dolayı yüzünün güleceğine, tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına delalettir.

PAYLAŞ TWEET
1 Mart 2015
195

Rüyada Acı Biber Yemek

Rüyada acı biber görmek, rüyayı gören kişinin canını yakacak türden, sözler işiteceğine veya bu tür kötü olaylarla karşılaşacağına delalet eder. Rüyada acı biber görmek, rüya sahibinin tüm neşesini ve huzurunu bozacak, bütün ruhsal dengesinin bozulmasına neden olacak sözler işiteceği veya olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada acı biber görmek, gerçek hayatta üzüntülü ve zor zamanlar yaşanacağına ve bu sebeple de göz yaşı döküleceğine yorumlanır.

PAYLAŞ TWEET
25 Şubat 2015
167

Rüyada Acıkmak Yemek Yemek Ne Demek?

Rüyada acıkmak pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyada acıkmak, yemek yemek işlerden alınan verimin düşeceğine, kazanılacak maddi gelirin önemli oranda kayba uğrayacağına, neşe ve huzurun bozulacağına delalettir. Rüyada acıkmak, rüyayı gören kişinin faturalarını ve hatta ev kirasını bile ödeyemecek hale geleceğini ve bunlardan dolayı maddi açıdan çok zor günler yaşayacağını anlatır.

PAYLAŞ TWEET
25 Şubat 2015
168

Rüyada Abla Görmek

Rüyada Abla Görmek rüya yorumları arasında çok iyi değerlendirilen bir rüyadır. Rüyada abla görmek mutlu ve sevindirici bir haber alacağınıza delalettir. Rüya sahibi eğer evli değilse ve kendi ablasını rüyasında görmüşse, güzel ve mutlu bir evlilik yapacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında ablasının olduğunu gören rüya sahibi, kendisini sürekli olarak gözetip koruyacak ve her işinde ardında duracak olan bir yakını veya arkadaşı olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada abla görmek aynı zamanda uzun bir hayat ile de yorumlanmaktadır. Rüyada abla gören kişi evli bir kadınsa,

PAYLAŞ TWEET
20 Şubat 2015
383

Rüyada Abı Hayat Suyu İçtiğini Görmek

Rüyada abı hayat suyu görmek çok hayırlıdır. Rüyada abı hayat suyu içtiğini görmek ile ilgili rüya yorumlarına geçmeden önce merak eden okurlarımız için abı hayat sunu ne demek sorusuna cevap verelim. Abı hayat suyu, içinde ölümsüzlük olduğuna inanılan sudur. Hayat suyu, huzur suyu ve yaşam pınarı olarak da anlamlandırılmaktadır. Rüyada abı hayat suyu görmek ve rüyada abı hayat suyu içmek anlamlarından mütevellit çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

PAYLAŞ TWEET
17 Şubat 2015
173
Yeniler

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
6

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
5

Yıldızı Düşük Kişilerin Okuması Gereken Dualar

Yıldız düşüklüğü kelimesini duymuşsunuzdur. Peki nedir bu yıldız düşüklüğü. Vücudumuzda 7 adet ana salgı bezi bulunur ve bunlara çakra ismi verilir. Çakraların düzgün çalışmaması ve çakraların etrafındaki enerjinin azalması sonucu yıldız düşüklüğü meydana gelir.

PAYLAŞ TWEET
28 Haziran 2017
17

Şarap Kadehleri İle Yapılabilecek Muhteşem Mumluklar

Özellikle de evlenmeden önce çeyizlik olarak alınan şarap kadehleri çoğunlukla kullanılmaz ve bir köşede öylece bekler durur. Üstelik evin hanımı için kullanmadığı eşyaya sürekli temizlik ve bakım için zaman ayırmak külfetli bir iş olur.

PAYLAŞ TWEET
22 Haziran 2017
4

Göbek Deliğine Alkollü Pamuk Koymanın Faydaları

Göbek deliği herkeste olan ama nedense herkesin hiç bir işe yaramadığını düşündüğü bir şeydir. anne karnında kordon bağı ile beslenmemizi sağlayan göbek deliği aslında işe yarıyor. Ama ne işe yaradığını bilmek lazım. Mesela göbek deliğine alkollü pamuk koyan pek çok insan bu yöntemin faydalarına şahit oluyor .

PAYLAŞ TWEET
21 Haziran 2017
6