Rüyada Abı Hayat Suyu İçtiğini Görmek

Rüya Tabirleri 17 Şubat 2015

Rüyada abı hayat suyu görmek çok hayırlıdır. Rüyada abı hayat suyu içtiğini görmek ile ilgili rüya yorumlarına geçmeden önce merak eden okurlarımız için abı hayat sunu ne demek sorusuna cevap verelim. Abı hayat suyu, içinde ölümsüzlük olduğuna inanılan sudur. Hayat suyu, huzur suyu ve yaşam pınarı olarak da anlamlandırılmaktadır. Rüyada abı hayat suyu görmek ve rüyada abı hayat suyu içmek anlamlarından mütevellit çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında abı hayat suyu içtiğini görmek, hasta ise şifa bulmaya, hasta değil ise, yaşadığı sürece önemli bir hastalık yaşamayacağına, yani sağlıklı ve uzun bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada Abı Hayat Suyu İçmek/Rüyada Abı Hayat Suyu İçtiğini Görmek

Makalemizin başlangıcında abı hayat suyu nedir sorusunun cevabını verirken, hayat suyu yaşam pınarı anlamındadır demiştik. İşte tam da anlamına uygun olarak, rüyada abı hayat suyu içtiğini görmek, rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına, rüya sahibi hasta değil ise, hayatı boyunca önemli ve ölümcül bir hastalık geçirmeden sağlıklı uzun yıllar yaşayacağına delalettir.

Rüyada Abı Hayat Suyu Akan Çeşme Görmek

Rüyada abı hayat suyu akan çeşme görmek de tıpkı abı hayat suyu içmek gibi,uzun ve sağlıklı bir ömür ile yorumlanır. Ayrıda rüyada abı hayat suyu akan çeşme görmek, dünya işlerinin yolunda gideceğine, borçlardan, dertlerde, hastalıklardan ve üzüntülerden kutulunacağı şeklinde yorumlanır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Abı Hayat Suyu İçtiğini Görmek” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada Abiye Elbise Giymek

23 Nisan 2015
305

Sponsor Bağlantılar

instagram takipçi hilesiinstagram beğeni