Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüya Tabirleri 23 Nisan 2015

Rüyada abiye elbise giymek/görmek, herkes tarafından dikkat çeken bakımlı ve güzel bir kadını ifade eder. Rüyasında abiye elbise giydiğini gören rüya sahibi için, nezih ve güzel bir ortamda bir toplantıya katılmaya ve rüya sahibinin de içinde bulunacağı, düğün nişan gibi hayırlı bir işe delalet eder. Rüyasında abiye elbise giydiğini gören kişi, gerçek yaşamda da, lüks bir ortamda bulunur. Rüya yorumlarında en önemli konu, rüyada görülen objelerin ne şekilde görüldüğüdür. Rüyanın görülüş şekline göre rüya yorumları yapılır. Rüyada görülen abiye elbise, parlak ve canlı renklerde ise, rüya sahibi için, önüne çıkacak olan güzel fırsatlara ve yaşama sevincine işaret eder. Rüyada siyah ve eskimiş bir abiye elbise giymek, sıkıntı, karamsarlık ve depresyon ile tabir edilir. Rüyada uzun abiye elbise giydiğini görmek, uzun bir hayata ve uzun soluklu gönül ilişkisine delalet eder. Rüyada kısa abiye elbise görmek ise, kısa mesafeli bir yolculuğa ya da kısa süre sonra elinize geçecek olan bir kısmete delalet eder. Rüyada yeşil, kırmızı, mavi veya siyah renkli abiye elbise görmek de farklı şekillerde tabir edilir.

rüyada_abiye_elbise_dikmek_giymek

Rüyada Yeşil Kırmızı Mavi ve Siyah Renkli Abiye Görmek

Rüyada görülen abiye elbise, parlak ve canlı renklerde ise, rüya sahibini kendisini dünya zevklerine adayacağına, maneviyatı unutacağına yorumlanır. Rüyada yeşil renkli abiye elbise görmek namuslu, dindar fakat gösterişli bir kadın ile tabir edilir. Rüyada kırmızı renkli abiye elbise görmek ise, çekici, cazibesi çok olan ama erkekleri kandıran bencil bir kadın ile yorumlanır. Rüyada siyah renkli abiye elbise görmek asil bir kadın ile evlenmeye delalettir. Rüyada mavi renkli abiye elbise görmek huzur ve mutluluk şeklinde yorumlanır.

Rüyada Abiye Elbise Dikmek /Diktiğini Görmek

Rüyada Abiye Elbise Dikmek /Diktiğini Görmek rüya sahibi erkek ise, gösterişli ve güzel bir kadınla tanışmaya ve bu kadının hilelerinden dolayı zor duruma düşmeye işaret eder.Rüyada Abiye Elbise Dikmek /Diktiğini Görmek dünya hayatının geçici heveslerine kanmak ve kendini kandırmak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Abiye Elbise Giymek” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar