Rüyada Abla Görmek

Rüya Tabirleri 20 Şubat 2015

Rüyada Abla Görmek rüya yorumları arasında çok iyi değerlendirilen bir rüyadır. Rüyada abla görmek mutlu ve sevindirici bir haber alacağınıza delalettir. Rüya sahibi eğer evli değilse ve kendi ablasını rüyasında görmüşse, güzel ve mutlu bir evlilik yapacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında ablasının olduğunu gören rüya sahibi, kendisini sürekli olarak gözetip koruyacak ve her işinde ardında duracak olan bir yakını veya arkadaşı olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada abla görmek aynı zamanda uzun bir hayat ile de yorumlanmaktadır. Rüyada abla gören kişi evli bir kadınsa, kendi ablasını veya rüyasında ablası olduğunu görmüş ise, kız çocuğu olacağına delalettir. Rüyasında abla gören kişi erkek ise, bir şans oyunundan ya da beklemediği bir yerden kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya yorumları ışığında, rüyada abla görmek, kadın için evlat sahibi olmaya, erkek için ise, beklemediği bir yerden kısmet elde edeceğine işarettir. Rüyada abla görmek, rüyanın görülme şekline göre de farklı şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ablayı Öptüğünü görmek

Rüyada ablayı öptüğünü görmek, rüya sahibinin bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve gelecekte parlak günler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin rüyasında ablasın tarafından öpüldüğünü görmesi, rüyayı gören kişinin ailesine çok düşkün olduğununa delalettir.

Rüyada Ablası Olduğunu Görmekruyada_abla_gormek

Rüyada ablası olduğunu görmek, yani, ablası olmadığı halde ablası olduğunu görmek, rüyayo gören kişinin yakın çevresinde, akrabaları ve dostları arasında çok sevilen bir kişi olduğuna delalet eder. Rüya saghibi, alesi ve yakın çevresi tarafından üzerine titrenen, çok aranan ve özlenen birsidir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ablanın Kocasını Görmek

Rüyasında ablası olmadığı halde eniştesini gören, ya da ablası var ve evli olmadığı halde eniştesi olduğunu gören rüya sahibi, tüm sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtularak meslek hayatında yükseliş yaşayacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ablanın Öldüğünü Görmek

Rüyada ablanın öldüğünü görmek, iyi yorumlanan rüyalar arasındadır. Rüyada ablanın öldüğünü görmek, örülen kişinin ömrünün uzadığına delalet eder. Aynı zamanda rüyada ablanın öldüğünü görmek, rüya sahibinin sağlıklı, mutlu ve başarılı bir hayat yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

ruyada_abla_ile_kavga_etmek_tartismakRüyada Abla İle Konuşmak

Rüyada abla ile konuşmak, iş konusunda tecrübeli birisinde iş teklifi alınacağına ve alınan iş teklifinin kabul edileceğine delalettir. Bu sayede maddi sıkıntılardan kurtulup, rahata erileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada abla ile konuşmak ve konuşurken ağlamak uzak bir yerde giden kişinin geri döneceği, kırgınlıkların ve küslüklerin son bularak yeniden barış sağlanacağı, sıkıntıların en kısa zamanda son bulacağı, gerçekleşmesi istenilen bir dileğin kısa zamanda gerçekleşeceği, anne ve banın çok sevineceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Abla İle Yemek Yemek

Rüyada abla ile yemek yemek, rüya sahibinin ruhsal ve manevi anlamda huzur bulacağı, etrafındaki insanlara yardım edeceği, maddi konulardaki sıkıntılarını kısa sürede aşacağı, sahip olduklarından dolayı, sürekli olarak şükredeceği, uzun süredir küslük içinde olduğu bir insanla yeniden barışacağı ve artık hayattan zevk almaya başlayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada abla ile çiğ yemek yemek ise, aile içerisine, birileri tarafından fitne sokulmaya  çalışıldığına delalet eder. Bu fitne sokmaya çalışan insanları bir an önce hayatınızdan çıkarmanız gerektiği konusunda uyarıdır.

Rüyada Abla İle Kavga Etmek/Tartışmak

Rüyada abla ile kavga etmek, tartışmak rüyayı gören kişinin iş alanında kendisine dikkat etmesi gerektiği yönünde bir uyarı niteliği taşımaktadır. Rüya sahibinin iş konusunda ki rakiplerinin kendisinin savunmasız bir anını beklediğini simgeler. Rüyada abla ile kavga etmek, iş dünyasında bazı iş arkadaşları veya  iş ortakları ile yolların ayrılacağına ve sonun da büyük bir pişmanlık yaşanacağına delalettir. Rüyada abla ile kavga etmek ve dargın olmak, iyi başlayan bir işin sonunun pek de iyi bitmeyeceğine, sevdiğiniz insanlarla ayrı düşeceğinize, yapılan bir iş nedeni ile büyük bir zarar ve maddi kayba uğrayacağınıza delalettir.

ruyada_abla_gormek_neye isaretRüyada Abla Kardeş/Yeğen  Görmek

Rüyada abla kardeş/yeğen görmek, rüya sahibi ile aile bireylerindeki bağların daha da kuvvetleneceğine, aile içerisindeki birlik ve beraberliğin artacağına, mevki makam ve sahibi ve bol başarılı bir hayat yaşanacağına, bekar kişiler için iyi bir evlilik yolunda adım atılacağına, bolluk ve bereket içerisinde yaşanacağına, mutlu haberler alınıp feraha erileceğine, işsizlik ve parasızlık döneminin son bulup çok kazançlı bir işe sahip olunacağına delalettir. Rüyada abla kardeş/yeğen görmek, huzurlu bir hayata, maneviyatının düzeleceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve rakiplerin yenilgiye uğratılmasına işarettir.

Rüyada Abla İle İlişkiye Girmek

Rüyada abla ile ilişkiye girmek iş hayatında yaşanacak olan kötü haberleri simgeler. Rüyada abla ile ilişkiye girmek hem maddi hem de manevi anlamda sıkıntılar yaşanmasına hayal kırıklığına uğramaya, atılacak adımlardan eli boş dönmeye, kısa süreli çıkılan bir seyahatin yaşanacak aksilikler nedeni ile uzayacağına, bazı sağlık sorunlarının yaşanacağına delalettir. Rüyada abla ile ilişkiye girmek, aynı zamanda pişman olmaya, yapılan hatalardan dönerek, tövbe etmeye, Allah yolunda ilerlemeye, yapılan hataların telafisi için de çalışmaya delalettir.

Rüyada abla İle Evlenmekruyada_abla_ile_evlenmek

Rüyada abla ile evlenmek, rakiplerin yapacağı bir üç kağıt yüzünden he rüya sahibiniz, hem de sahip olduğu prestijin zarar göreceğine delalettir. Rüya sahibi bu kötü durumdan kurtulmak adına pek çok kapıyı çalacak ve sevdiği bir kişinin yönlendirmesi ile bu istenmeyen durumdan kurtulup, rahat bir nefes alacak şekilde yorumlanır. Rüyada abla ile evlenmek ve boşanmak, çok emek harcanan bir şeyin yanlış olduğunu anlayarak düzeltilmesi sonucu pek çok olumsuz durumdan kurtulmaya, uğranacak olan zararların telefi edilmesine, ama bu telefi için de epey çaba harcanacağına delalettir.

Rüyada Abla İle Telefonda Konuşmak

Rüyada abla ile telefonda konuşmak, hayırlı ve güzel bir haber alınacağına, maddi manevi zarara neden olan bir işin düzeltilerek çözüme kavuşturulacağına, iş ile ilgili toplantılar ve çalışmalar yapılacağına delalettir. Rüyada abla ile telefonda konuşmak ve ağlamak ise, rüya sahibinin bir türlü sonuca ulaştıramadığı bir konuda önemli bir karar alacağına ve sonuçta başarı sağlayacağına delalettir.

Rüyada Abi veya Abisini Görmek

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Abla Görmek” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir
Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada Abiye Elbise Giymek

23 Nisan 2015
306

Sponsor Bağlantılar