Rüyada Acı Biber Yemek

Rüya Tabirleri 25 Şubat 2015

Rüyada acı biber görmek, rüyayı gören kişinin canını yakacak türden, sözler işiteceğine veya bu tür kötü olaylarla karşılaşacağına delalet eder. Rüyada acı biber görmek, rüya sahibinin tüm neşesini ve huzurunu bozacak, bütün ruhsal dengesinin bozulmasına neden olacak sözler işiteceği veya olaylar yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada acı biber görmek, gerçek hayatta üzüntülü ve zor zamanlar yaşanacağına ve bu sebeple de göz yaşı döküleceğine  yorumlanır. Rüyasında acı biber gören kişinin, yaşadığı hoş olmayan sorunlar nedeni ile, moralinin epey bozulacağına, düşünceli ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, hatta bu üzüntülü günlerin sağlığına da olumsuz şekilde etki edeceğine ve kendisini çok kötü hissedeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada acı biber görüp, acı biber yemek ise iki farklı şekilde yorumlanabilecek bir rüyadır. İlk olarak rüyada kırmızı pul biber yemek uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyada kırmızı pul biber yemek, rüyayı gören kişinin başına pek çok musibet geleceğini ve oldukça zor bir dönem yaşayacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi rüyasında kırmızı pul biber yediğini değil de yeşil ve tatlı biber yediğini görür ise, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak yorumlanır ve kişinin hayatında olumlu değişikliklerin olacağına delalet eder.

ruyada_aci_biber_gormek_yemekRüyada Acı Biber Toplamak/Topladığını Görmek

Rüyada acı biber toplamak/topladığını görmek, rüya sahibinin yapacağı bazı işlerden dolayı zarara uğrayacağına delalet eder. Eğer rüyada görülen biber tatlı ve taze biber ise, tam tersi olarak yorumlanır ve rüya sahibinin bir iş girişiminde oldukça iyi kar elde edeceği ve maddi anlamda oldukça iyi bir seviyeye geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Acı Biber Turşusu Görmek

Rüyada acı biber turşusu görmek, kişinin neşesinin ve keyfinin kaçacağına, ağız tadının bozulacağına işarettir. Rüyada acı biber turşusu görmek, rüya sahibinin emek verdiği şeylerde emeğinin boşa gideceğine ve bu sebepten dolayı büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, istediği işlerde bir türlü başarı sağlayamayacağına delalet eder.

Rüyada Acı Biber Turşusu Yemek/Yediğinin Görmekruyada_aci_kirmizi_pul_biber_yemek

Rüyada acı biber turşusu yemek/ yediğini görmek, rüya sahibi açısından zor ve kötü günler yaşanacağına ağız dalaşlarına, küslüklere ve hatta ayrılıklara sebep olacak olaylar olacağına işarettir. Rüyada acı biber turşusu yemek/ yediğini görmek, rüyayı gören kişinin , özellikle aile içerisinde ciddi ailevi sorunlar yaşayacağına ve en yakınları ile arasını bozulacağına delalet eder.

Rüyada Acı Biber Salçası Görmek

Rüyada acı biber salçası görmek de pek hayra yorulmaz. Rüyada acı biber salçası görmek rüya sahibinin mutsuz ve sinirli olmasına neden olacak bazı haberler alacağına ve bu haberlerden dolayı oldukça stresli günler yaşayacağına delalet eder.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Acı Biber Yemek” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada Abiye Elbise Giymek

23 Nisan 2015
306

Sponsor Bağlantılar