Rüyada Acıkmak Yemek Yemek Ne Demek?

Rüya Tabirleri 25 Şubat 2015

Rüyada acıkmak  pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyada acıkmak, işlerden alınan verimin düşeceğine, kazanılacak maddi gelirin önemli oranda kayba uğrayacağına, neşe ve huzurun bozulacağına delalettir. Rüyada acıkmak, rüyayı gören kişinin faturalarını ve hatta ev kirasını bile ödeyemecek hale geleceğini ve bunlardan dolayı maddi açıdan çok zor günler yaşayacağını anlatır. Hatta rüya sahibinin bu durumu kabullenemeyerek ciddi salık sorunları ile karşılaşabileceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi rüyada acıktığını görüp yemek yemek eylemini başarabilir ve karnını doyurabilirse o zaman rüya hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada acıkmak ve yemek yemek, artık rüya sahibinin çekmiş olduğu maddi sıkıntılarının sonuna geldiğini ve artık belirli bir refah seviyesine ulaşacağına delalet eder. Rüyada acıkmak, yemek yemek, açlık çekmek, kıtlık çekmek,sevdiğin yemek yemek, hayvana yemek yedirmek ve doyurmak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Şimdi sıra ile rüya yorumları nasılmış bakalım.

Rüyada Açlık Çekmek/Açlık Çektiğini Görmek

Rüyada açlık çekmek veya açlık çektiğini görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağına ve kazançlı işler yapacağına delalet eder. Rüyada açlık çekmek/açlık çektiğini görmek, rüya sahibinin girdiği bir işin sonucundan çok memnun kalacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda elinin bollaşacağına, işlerinin ve dolayısı ile rızkının artacağına yorumlanır.ruyada_acikmak_gormek_ne_demek

Rüyada Yemek Yemek

Rüyada acıkmak ve yemek yemek, rüyayı gören kişinin hak yolunda ilerleyeceğine, şartlar ne olursa olsun dinini ve güzel ahlakını bırakmayacağına, hayatının sonuna kadar namusu ile çalışıp, alın teri ile kazanç sağlayacağına yorumlanır.

Rüyada Sevdiğin Yemeği Yemek

Rüyada sevdiğin yemeği yemek, çok çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rüyada sevdiği yemeği yediğini görmesi kendisinin mutluluk ve şifa bulacağına sıkıntılarının ve dertlerinin son bulacağına, neşesinin ve huzurunun bol olacağına delalet eder.

Rüyada Hayvan Doyurmak/Hayvana Yemek Yedirmekruyada_acikmak_yemek_yemek

Rüyada hayvan doyurmak ve hayvana yemek yedirmek, rüya sahibinin rüyada olduğu gibi, gerçek yaşamında da çok hayır dua alacağı işler yapacağına ve karşısına çıkan, çok zor durumda olan birisine veya bir canlıya yardım edeceğinin simgesidir.

Rüyada Kıtlık Çekmek

Rüyada kıtlık çekmek, kişinin nefsi ile yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında kıtlık çektiğini görürse, nefsine uyarak, günah olan eylemleri işleyeceğine, istediğini elde etmek uğruna, günaha girme pahasına da olsa elinden geleni ardına koymayacağına delalet eder.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Acıkmak Yemek Yemek Ne Demek?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada Abiye Elbise Giymek

23 Nisan 2015
306

Sponsor Bağlantılar