Rüyada Açılmak Açıldığını Görmek

Rüya Tabirleri 9 Mart 2015

Rüyada Açılmak, rüya sahibinin hayatında yepyeni bir başlangıç yapacağına, yeni yollara gideceğine ve farklı işler yapacağına delalet eder. Rüyada açılmak, rüyayı gören kişinin, mesleğini, yaşadığı çevreyi ve etrafındaki insanları değiştirmeye karar vererek, kendisine farklı ve yeni bir yol çizeceğini, fiziksel olarak da bazı değişiklikler yapacağını simgeler. Rüyada açılmak rüyayı gören kişinin, yapacağı değişim ile tazeleneceğini ve bundan dolayı da kendini çok iyi hissedeceğini simgeler. Rüyada açılmak tabiri, rüya yorumlarında farklı olarak yorumlanmaktadır. Birincisi denize açılmak gibi, uzaklaşmak anlamında, ikincisi ise, başı kapalıyken açılmak anlamında kullanılmaktadır. Rüya yorumları yapılırken, kişinin rüyasında gördüğü objelere göre yorum yapılmaktadır. Rüyada denize açılma, rüyada tekneyle denize açılmak,rüyada kayıkla denize açılmak, rüyada gemiyle denize açılmak, rüyada sandalla denize açılmak,rüyada kapalıyken açılmak şeklinde görülen objeler farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Şimdi rüyada görülen bu objelerin ne anlama geldiğine bakalım.

Rüyada Denize Açılmak

Rüyada denize açılmak, rüya sahibinin, kafasını boşaltıp, sakinleşmeye, yaşadığı olaylardan dolayı düşmüş olduğu mutsuzluk ve umutsuzluk gibi durumlardan kurtulmaya, gerginliğini ve yorgunluğunu atmaya ihtiyacı olduğunu simgelemektedir. Rüyada denize açılmak, rüya sahibinin her şeyden uzaklaşıp, yeni bir başlangıç yapma isteğinene delalettir

ruyada_denize_acilmak_ne_demek

Rüyada Tekneyle Denize Açılmak

 

Rüyada tekneyle denize açılmak, rüya sahibinin keyifli ve neşeli günler geçireceğine, dilediği saatte dilediği gibi doya doya yaşayacağına delalet eder. Rüyada tekneyle denize açılmak özgürlüğü ve dilediği gibi yaşamayı simgeler.

Rüyada Kayıkla Denize Açılmak

Rüyada kayıkla denize açılmak, rüya sahibinin kendisini ferahlatacak olan haberler alacağına, içini kemiren sıkıntı, kuruntu ve korkulardan arınacağına, rahat ve hoşluk içinde yaşayacağına, mutluluğu bulacağına delalettir.

Rüyada Gemiyle Denize Açılmak

ruyada_gemiyle_denize_acilmak

Rüyada gemiyle denize açılmak, rüya sahibinin hayalleri ve beklentileri olduğuna delalettir. Rüyada gemiyle denize açılmak, rüyayı gören kişin amaçlarına ulamak adına çaba sarf edeceğine, bu amaçlara ulaşmak için de hiç bir zahmetten, zorluktan ve sıkıntıdan kaçınmayacağına işarettir. rüyada gemi ile denize açılmak, rüya sahibinin uçsuz bucaksız hayallerini simgeler.

Rüyada Sandalla Denize Açılmak

ruyada_kayikla_sandalla_denize_acilmak

Rüyada sandalla denize açılmak, rüyayı gören kişinin, konser veya sinema gibi sanatsal bir etkinliğe katılacağını simgeler. Rüyada sandalla denize açılmak, dostlarla sanatsal bir faaliyet çevresinde bir araya gelineceğinin ve günlük hayatın stres ve sıkıntılarının atılarak deşarz olunacağının simgesidir. Rüyada sandalla denize alınmak, rüyayı gören kişinin zevki sefa içinde yaşayacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına delalet eder.

Rüyada Kapalıyken Açılmak

ruyada_kapaliyken_acilmak

Rüyada kapalıyken açılmak, rüya sahibinin vermiş olduğu bir karardan vazgeçeceğinin simgesidir. Rüyada kapalıyken açılmak, rüyayı gören kişinin atmış olduğu bir adımda, istediği başarı ve mutluluğu yakalayamayacağına ve bundan dolayı da yenilik arayışına gireceğine işarettir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Açılmak Açıldığını Görmek” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada Abiye Elbise Giymek

23 Nisan 2015
327

Sponsor Bağlantılar