Rüyada Ata Bindiğini Görmek

Rüya Tabirleri 27 Ocak 2015

Rüyada at görmek her zaman için olumlu yorumlanır. Rüyada at görmek, güç, çalışkanlık, görkem, güzellik ve sadakati ifade eder. Rüyada at görmek, kişinin başarılarının ve çalışkanlığının farkında olmasından dolayı, dozunda bir kibir taşıdığının habercisidir. At, gücü, çalışkanlığı, görkemi, güzelliği ve sadakati simgeler. Rüyasında at gören kişi, başarılarının ve çalışkanlığının farkında olduğundan dolay, az miktarda kibir taşıyordur şeklinde yorum yapılabilir.  Anı zamanda rüyada at görmek, güçlü, zengin ve başarılı kişilere karşı duyulan bir özenin de simgesidir.  Rüyada at görmek, rüyayı gören kişinin bir haber ya da müjde beklediğinin de göstergesidir. Aynı şekilde rüyada ata bindiğini görmek de olumlu yorumlanmaktadır.  Ama, görülen rüyanın şekline göre de farklı yorumlar yapılır. Rüyada ata bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin mevkisinin yükseleceğine, yönetici makamına geleceğine delalettir. Rüyada ata binmek, maddi ve manevi anlamda zenginleşmeye, şerefinin ve itibarının artacağına rüya sahibine gelecek olan hayır ve berekete, tefi alacağına, toplum içinde saygınlığının artacağına ve iyi şekilde anılacağına, yani kısaca her yönden güzel ve bereketli bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada Sakin ve Uysal Bir Ata Bindiğini Görmek

ruyada_at_gormek

Rüyasında sakin ve uysal bir ata bindiğini ve gezinti yaptığını gören kişi, rüyasında gördüğü atın değeri ve büyüklüğü oranında bir makama ve mevkiye yükselir. Rüyasında sakin ve uysal bir ata bindiğini gören kişi için, rüyası oldukça hayırlıdır. Rüyayı gören kişi, eğer terfi bekliyor ise, beklediği terfi yakın zamanda gerçekleşecek demektir. Rüyada kızgın bir ata binmek ise zorlu bir makama yükselme, işin zorluğuna ve iş hayatında yorulma şeklinde yorumlanır.

Rüyada Uzuvları Eksik Bir Ata Bindiğini Görmek

Rüyada uzuvları eksik bir ata bindiğini görmek, makam kaybı ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, rüyada gördüğü atın uzuv eksikliği oranında  zarara uğrayacağına delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, rüyayı gören kişinin isteklerinin gerçek olacağı, fakat her şeyin tam değil de pek çok eksik yanı bulunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Eğeri Olmayan Bir Ata Bindiğini Görmek

ruyada_ata_bindigini_gormek

Rüyasında eğeri olmayan çıplak bir ata bindiğini gören kişi, haysiyet ve itibar sahibi biri olarak daha iyi bir mevkiye yükselecek şeklinde yorum yapılabilir. Rüya sahibinin çok bereketli ve güzel bir olay yaşayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kızıl Yeleli Bir Ata Bindiğini Görmek

Rüyada kızıl yeleli bir ata bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin dini anlamda yükseleceğine ve maneviyatının artacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin manevi anlamda insanlar arasında güzel bir adla anılmasına, iyi huylu olmasına ve temiz kalpliliğine delalettir.

Rüyada Sarı Ata Bindiğini Görmek

Rüyasında sarı ata bindiğini gören kişi, hafif hastalık geçirecek ve sonrasında da sağlığına kavuşacaktır şeklinde yorum yapılır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Ata Bindiğini Görmek” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada Abiye Elbise Giymek

23 Nisan 2015
306

Sponsor Bağlantılar