Rüyada Fare Görmek

Rüya Tabirleri 16 Şubat 2015

Rüyada Fare Görmek, pek de hayra yorulmaz. Rüyada fare görmek, genellikle maddi kayıp ve zararla yorumlanır. Fare gerçek hayatta ne kadar tiksindirici ve kötü karşılanıyor ise, rüyada fare görmek de aynı şekilde karşılanmaktadır. Gerçek hayattaki yeri zaten kötü olan farenin iç dünyamızdaki yeri de kötüdür. Rüyada Fare Görmek iş hayatında başarısızlık ve hayal kırıklığı, ani bir hastalık, maddi zarar, kötü huylu ve haset bir kadın olarak yorumlandığı gibi, rüyada çok sayıda fare görmek de bol rızıkla yorumlanır. Rüyada evin içinde fareler gediğini görmek, evin bereketinin artacağına delalettir. Ama buna karşılık, rüyada fareyi bulunduğu yerden çıkarken görmek, evin bereketinin ve rızkının azalacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer gündüz uykusu sırasında rüyada fare görülürse ve rüyada görülen fare sürekli olarak evin içinde geziniyor ise, uzun ömürle tabir edilen bir rüyadır. Rüyada fare gören kişi rüyasında farenin bir yeri oyduğunu veya delik açtığını görür ise, bu eve hırsız gireceğinin işaretidir. Rüya sahibi, rüyasında fare yakaladığını ya da bir fare sahibi olduğunu görür ise, kötü huylu bir kadının varlığına delalettir. Rüyada fare görmek, görülme şekline göre de farklı şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek/Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürdüğünü görmek ya da rüyada fare öldürmek, art niyetli ve kötü amaçlarla size yaklaşan bir kişiyi alt etmek ve bu şekilde kazanılacak zafere işaret eder. Rüyada fare öldürdüğünü görmek ya da rüyada fare öldürmek, sizin yakınınızda bulunan ve küçük planlar yaparak size zarar vermek isteyen kötü niyetli bir insanı temsil eder. Küçük hesaplar peşindeki gizli bir düşmana delalettir. Rüyada fareye taş veya o atmak, kötü niyetli bir kadının arkasından konuşmaya veya kötü niyetli kadınla bir şeyler konuşmaya delalettir.

ruyada_fare_yakalamakRüyada Fare Yakalamak/Rüyada Fare Yakaladığını Görmek

Rüyada fare yakalamak veya rüyada fare yakaladığını görmek, rüya sahibinin bir kadını bir şekilde kandırıp o kadından faydalanacağına delalet eder. Bazı rüya yorumlarında ise, rüyada fare yakalamak veya rüyada fare yakaladığını görmek rüya sahibine kötülük yapmayı planlayan ve arkasından iş çeviren kötü niyetli insanları yenmeye delalet ettiği şeklinde yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre ise, Rüyada fare yakalamak veya rüyada fare yakaladığını görmek rüya sahibinin çevresinde bulunan boş ve işe yaramaz insanlardan kurtulacağına ve doğru yolu bulacağına delalet ettiği söylenmektedir.

Rüyada Kuyruğu Kopmuş Fare Görmek

Rüyada kuyruğu kopmuş bir fare, ahlakı bozuk bir kadını simgeler.Aynı zamanda düşmen olarak yrumlanan bir rüyadır. Rüyada kuyruğu kopmuş fare görmek, sinsi, kötü niyetli küçük hesaplar peşinde koşan bir kadını simgelemektedir. Fakat rüyada görülen kuyruğu kopmuş fare normal renginden farklı bir renkte ise, bu rüya kötü niyetli bir erkeğin varlığını simgelemektedir.

ruya_yorumlariRüyada Ölü Fare Görmek

Rüyasında ölü fare gören kişinin rüyası, çok dişli ve çok güçlü bir düşmanı olduğuna işaret eder. Yani ölü fare gizli ama çok güçlü bir düşman demektir. Bu kişi, rüya sahibinin adeta izini sürer ve ona zarar vermek için yakalayacağı bir anı kollar. Eline geçen ilk fırsatı değerlendirmek peşindedir.

Rüyada Siyah ve Beyaz Fare Görmek

Rüyada, metruk ya da virane bir yerde veya bir kuyunun içinde siyah beyaz fare görmek, rüya sahibinin ömrünün kısa olacağına delalet eder. Ayrıca evin için de çok sayıda fare olduğunu gören kişinin evine, hiç bir zaman için hayırlı bir kadın girmeyeceğine yorumlanır. Rüyada yatakta veya kıyafetlerinin fare olduğunu görmek, rüya sahibinin işlerine sürekli olarak karışan hayırsız ve kötü huylu kadını simgeler.

Rüyada Eve Fare Girdiğini Görmek

Rüyada eve fare girdiğini görmek maddi kayıpla yorumlanır. Rüya sahibinin maddi olarak zarara gireceği şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre ise, rüyada eve fare girdiğini görmek, dost gibi görünen ama aslında rüya sahibine düşmanlık besleyen tehlikeli ve zararlı bir kişinin varlığına işarettir. Bazı durumlarda ise, rüyada eve fare girdiğini görmek, rüya sahibinin kendi ailesinden dolayı uğrayacağı zarar ve başına gelecek kötü durumlarla yorumlanmaktadır.

ruyada_eve_fare_girdigini_gormekRüyada Fare İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada fare ile konuştuğunu görmek, durmadan başka insanlara kötülük yapmayı düşünen bir kişi ile arkadaş olup o kişi ile vakit geçirmek şeklinde yorumlanır. Rüyada fare ile konuştuğunu görmek, rüya sahibinin kendisine zarar verecek insanlarla irtibat kuracağına, bu sebeple de doğru yoldan çıkıp yanlış işler peşinde koşacağına, iş hayatında istenilen başarıya ulaşılamayacağına, boşa harcanan zamana ve anne babayı üzerek davranışlarda bulunmaya delalettir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Fare Görmek” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada Abiye Elbise Giymek

23 Nisan 2015
306

Sponsor Bağlantılar