Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek

Rüya Tabirleri 9 Şubat 2015

Rüyada kalp krizi geçirdiğini görmek konusundaki rüya tabirini bir önceki makalemizde sizlerle paylaşmıştık. Bu makalemizde ise Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek konusundaki rüya yorumunu sizlerle paylaşacağız. Rüyada kalp krizi geçirmek ya da kalp krizi geçiren birisini görmek, rüyanın görülme şekline göre değişiği gibi, rüya yorumcularına göre de değişkenlik göstermektedir. Rüyada kendinizin kalp krizi geçirdiğinizi ve öldüğünü görmek içinde bulunduğunuz sıkıntıların uzun süre daha devam edeceğini ve izlediğiniz yöntemleri değiştirdiğiniz taktirde bu sıkıntılardan kurtulacağınızı bildiren uyarı niteliğinde bir rüyadır. Rüyada kalp krizi geçirdiğini ama ölmediğini görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına ve aydınlık günlerin kendisini beklediğine delalettir.  Rüyada kalp krizi geçirdiğini sanmak ise, hayatınızda var olan sıkıntıları çok fazla büyütüp evham yaptığınıza manevi anlamda zayıf ve hassas günler geçirdiğinize delalettir.  Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek ise bazı rüya tabircilerine göre iyi bir rüyadır. Ama bazı rüya tabircilerine göre de çok da hayırlı bir rüya değildir. Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek ve Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birine yardım ermek konusundaki rüya tabirlerimiz aşağıda yer almaktadır.

Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek

Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek düşünülenin aksine iyi bir rüyadır. Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek duygusal hayatın yolunda gideceğine, yakında duyulacak olan iyi ve hayırlı bir habere, işlerin iyileşmesine, arzu edilen her şeyin yerine geleceğine, bol kazanca ve kazanca gelecek berekete, faydalı işler yapılacağına, geleceğin aydınlık olacağına, duygusal yükü olan kişilerden uzak durmaya delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek  hoşgörüsüz bir yabancıya, zora günler yaşamaya, istenmeyen bir sorunla karşılaşmaya, zarar görülmeye delalettir. Ticari problem yaşanacağı şeklinde yorumlanır.  Bir başka grup rüya yorumcusuna göre ise Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek ümitsiz geçen bir dönemin ardından aha iyi bir hayat yaşama, uğrunda çaba gösterilenler için hak ettiğini almaya, sağlıklı bir hayata,yenilgiden sonra yeniden kazanılacak olan haysiyete ve hak edilen huzura kavuşmaya yorumlanır.

ruyada_kalp_krizi_gecirmekruyada_kalp_krizi_geciren_birine_yardim_etmekRüyada Kalp Krizi Geçiren Birine Yardım Etmek

Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birine yardım etmek, tıpkı Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek gibi, mala mülke gelecek artışla yorumlanır. Ayrıca rüyada kalp krizi geçiren birine yardım etmek, parasal külfeti bulunan kişiden uzak durmaya, cömert bir amire, zenginliğe, hoşgörülü genç bir adama, sevdikleriyle birlikte mutlu olmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, isteklerin gerçekleşeceğine, mutlu günlere, huzurlu olmaya, istenilen bir mutluluğa işarettir. Bütün bu güzel yorumların yanı sıra, nadiren de olsa saklanan sırların ortaya çıkacağına zarar görüleceğine kötü bir olayla yüzleşmek zorunda kalınacağına değer düşmesine ve huzursuzluğa da yorumlandığı olur.  Ruya tabirleri konusunda daha olumlu düşünen rüya tabircileri ise, Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birine Yardım Etmek rüya sahibinin çektiği zorlukların ardından hak ettiği toplu mala ve hak ettiği itibara kavuşacağı, cefa çekerek ulaşacağı mala ve zenginliğe kavuşacağı şeklinde yorum yaparlar.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Kalp Krizi Geçiren Birini Görmek” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir
Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada Abiye Elbise Giymek

23 Nisan 2015
305

Sponsor Bağlantılar