Rüyada Kumsal Görmek

Rüya Tabirleri 11 Şubat 2015

Rüyada Kumsal Görmek rüya sahibi için güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüyada kumsal görmek rüyayı gören kişin işlerinin artacağına ve bereketleneceğine delalet eder. Rüyasında kumsal gören kişi, Allah tarafından bol ve geniş bir rızkla ödüllendirilecektir ve hiç geçim sıkıntısı çekmeyecektir. Rüyada kumsal görmek evinde her şeyden fazla fazla olacağının işaretidir. Rüya sahibi, kendisinin ve ailesinin her ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilecek ve bu ihtiyaçları karşılamak için gerekli paraya fazlaca sahip olacak demektir. Rüyada kumsal görmek aynı zamanda, rüya sahibinin gönül ilerinde artık uslanması gerektiğinin habercisidir. Gördüğünüz üzere rüyada kumsal görmek rüya sahibi için oldukça güzel ve hayırlı bir rüyadır. Bol rızk ve bereket anlamını taşır. Rüyada kumsal görmek rüyanın görülüş şekline göre de farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüya yorumlarında rüyada kumsal ve deniz görmek, rüyada kumsalda yürümek,rüyada kumsalda oturmak, rüyada plajda olduğunu görmek,rüyada kumsalda ya da plajda güneşlenmek gibi görülme şekline göre de farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Şimdi rüya yorumlarında bu objelerin nasıl yorumlandığını tek tek görelim.

Rüyada Kumsal ve Deniz Görmek

ruyada_kumsal_ve_deniz_gormek

Rüyada kumsal ve deniz görmek, rüyayı gören kişinin bir coşan bir duruluna hayatının artık durulup sakinleşeceğine ve rüya sahibinin huzura kavuşacağına delalettir. Rüyada kumsal ve deniz görmek, rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtularak, sakin ve huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kumsalda Yürümek

Rüyada Kumsalda Yürümek, rüyayı gören kişinin üzerinde bulunan tüm kötü enerji ve elektrikten kurtulacağını, kendisini kötü hissetmesine neden olan hırsını ve öfkesini yenerek mutlu olacağını ve daha rahat bir hayat süreceğini simgeler. Rüyada kumsalda yürümek,  aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendisi için oldukça hayırlı adımlar atacağına da delalettir.

ruyada_kumsalda_yurumek

Rüyada Kumsalda Oturmak

Rüyada kumsalda oturmak, rüya sahibinin kendisin utlu edecek ve ruh haline iyi gelecek bir yerde sevdiği insanlarla beraber hoş vakit geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Plajda/Kumsalda Olduğunu Görmek

Rüyada plajda oturduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kendisini üzen, sıkan, ağlatan her türlü derdini ve kederini kenara atacağına, geçmişini unutup, gelecek günlerine umutla bakacağına delalettir. Rüyada plajda oturduğunu görmek rüya sahibi için çektiği tüm çileyi unutup, geçmişi bir kenara bırakarak geleceğe bakacağını ve bu sayede çok daha mutlu olacağı şeklinde yorumlanır.

ruyada_kumsalda_guneşlendigini_gormek

Rüyada Plajda/Kumsalda Güneşlenmek

Rüyada plajda ya da kumsalda güneşlendiğini görmek rüyayı gören kişinin hem bedenen hem de ruhsal olarak yavaş yavaş sağlığına kavuşacağını, geçmişin kötü izlerini silip, kendisini üzen kişilerden ve olaylardan kendisini arındırması gerektiğini simgeler. Rüya sahibini bunları yaptıktan sonra, hayatının geri kalanını neşe, keyif ve zenginlik içerisinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada Ada Görmek Ne Demek?

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rüyada Kumsal Görmek” Konulu yazıdaki yorumlar

İlginizi Çekebilir
Rüyada Abiye Elbise Giymek

Rüyada Abiye Elbise Giymek

23 Nisan 2015
306

Sponsor Bağlantılar