Saçlarınızın Çok Hızlı Uzamasını Sağlayan Balık Yağı Maskesi

Balık yağı, yani omega 3 sağlık açısından olduğu kadar saç sağlığı ve güzelliği açısından da son derece önemli ve gereklidir. Omega 3/ balık yağı saçlarınızın daha daha sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Yıpranmış saçları onarır. Ayrıca saçlarınızın çok hızlı bir şekilde ve sağlıklı uzamasını sağlar. Bu gün sizlere balık yağı ile yapabileceğiniz muhteşem ve doğal bir saç maskesi önermek istiyorum.

Omega3/Balık Yağı İle Hazırlanacak Doğal Saç Maskesi İçin Gerekli Malzemeler

balik_yagi_omega_3un_saca_faydalari

  • 1 Yemek Kaşığı Omega 3/Balık Yağı (4-5 Kapsül)
  • 1 yumurta Sarısı
  • 1 Yemek Kaşığı Limon Suyu

Omega3/Balık Yağı İle Hazırlanacak Doğal Saç Maskesinin Hazırlanışı ve Uygulama Şekli

Balık yağı kapsüllerini delerek içindeki sıvıyı cam bir kasenin içine koyun. Üzerine yumurta sarısı ve limon suyunu da ekleyip tahta bir çubuk yardımıyla iyice karıştırın. Hazırladığınız doğal saç maskesini, saç diplerine ve saç derisine masaj yaparak uygulayın. Saçlarınıza bir bone takarak 30 dakika bekletin. Saç tipinize uygun bir şampuan ile yıkadıktan sonra bol ılık su ile durulayın. Bu doğal saç maskesini haftada 1 defa uygulamanız yeterli olacaktır. 1 ayın sonunda saçlarınızdaki uzamanın gözle görülür oranda hızlı olduğunu göreceksiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Saçlarınızın Çok Hızlı Uzamasını Sağlayan Balık Yağı Maskesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar