Üzgünüz: Yazınız bulunamadı

Özür dilerim.. 404

Lütfen okuyun

Aradığınız yazının url si değişmiştir lütfen arama kısmına aradığınız konu hakkında bir kelime yazınız
Yeniler

Çocuğun Zekasını Ölçmek İçin

Herkes çocuğunun zeki olmasını ister. Bunun için de pek çok kadın, hamileliği süresinde farklı bir beslenme programı uygulayabilir. Karnındaki bebeği ile konuşabilir ya da bebeğine müzik dinletebilir. Çocuk doğduğu andan itibaren onunla birlikte oynayabileceği yaş grubuna uygun zeka oyunları veya pek çok farklı işlem yapabilir.

PAYLAŞ TWEET
14 Ağustos 2016
4

Rüya Gördüğümüz Sırada Bedenimizde Neler Oluyor ?

Rüya görmek herkesin yaşadığı bir durumdur. Her ne kadar rüyaların gizemi çözülememiş olsa da, her gece mutlaka ruhumuz rüyalar alemine gider. Pek çoğumuz gördüğümüz rüyalar hatırlamayız. Ama mutlaka her gece rüya görürüz.

PAYLAŞ TWEET
11 Temmuz 2016
8

Rimel Sürme İşlemi Sırasında Yapılan 6 Hata

Rimel sürülmeden yapılmış bir makyaj asla tam bir makyaj sayılmaz. O sebeple de hem makyajı tamamlamak, hem de etkili bakışlara sahip olmak için mutlaka rimel kullanılması gerekir. Rimel sürme işlemini her kadın yapar.

PAYLAŞ TWEET
9 Haziran 2016
12

Kilo Vermek İçin Öncelikle Karaciğerinizi Temizlemeniz Gerekir

Bazı insanlar şanslı genlere sahiptir. Dünyayı yerler ama, kilo almazlar. Bazıları ise, o kadar şanslı değildir. Hatta oldukça şansızdırlar. Su içseler kilo alırlar. Aldıkları kiloları vermek de oldukça zordur. Peki bu kilolardan kurtulmak için ne yapmak lazım ? Nasıl olacak da zayıflanacak ?

PAYLAŞ TWEET
9 Mayıs 2016
10

Yüz Tipine Göre Kullanılabilecek Güneş Gözlüğü Modelleri

Yaz geliyor. elbette en çok ihtiyaç duyduğumuz aksesuarların başında, güneş gözlüğü geliyor. Aslına bakarsanız, güneş gözlüğü sadece yazın 4 mevsimde kullanılması gereken bir aksesuar. Bu sebeple de güneş gözlüğünü, kaliteli ve gözlerimizi zararlı ışınlardan koruyan gözlüklerden tercih etmek gerekir.

PAYLAŞ TWEET
2 Mayıs 2016
22