Kategori: Sağlıklı Beslenme/ Zayıflama/Diyet

Vücut Tipinize Göre Spor Yaparak Daha Kolay Forma Girebilirsiniz !

Forma girmek için spor ve egzersiz şart. Forma girmenin yanı sıra sağlığınızı korumak için de mutlaka sor yapmak gerekir. Ama spor yapmak için de öncelikle vücudunuz iyi tanımanız gerekir. Eğer vücut tipinize uygun spor yaparsanız çok daha hızlı ve sağlıklı şekilde forma girmiş olursunuz.

PAYLAŞ TWEET
9 Mayıs 2017
75

Her Zaman İncecik Olan Japon Kadınların Sırrını Merak Ediyor musunuz?

Japon kadınların cilt güzelliklerinden tutun da zayıflıklarına kadar hemen hemen her şeyi merak eden okurlarım var. Daha önceki bir makalemde, Japon kadınların porselen gibi cildinin sırrını yazmıştım. Şimdi ise, her daim incecik olan Japon kadınların bu vücut fitliğini neye borçlu olduklarını anlatmak istiyorum.

PAYLAŞ TWEET
4 Nisan 2017
122

Ayda 7 Kilo Verdiren Doğal Karışım

Günümüzde artık yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz ve kullandığımız hemen hemen her şeyin içerisinde kimyasallar bulunuyor. Bu kimyasallar sürekli kullanım sonucu, vücutta birikiyor ve vücudun toksin dolmasına neden oluyor. Bu toksinler de vücudun normal şekilde çalışmasını önleyerek, başta obezite olmak üzere pek çok sağlık sorununa yol açıyor. Toksinlerden dolayı metabolizma hızı yavaşlıyor ve yağ yakma işlemi gerçekleşemiyor.

PAYLAŞ TWEET
23 Mart 2017
153

2 Dakikada Göbek Yağlarından Kurtulmanızı Sağlayan Egzersiz

Göbek yağlarından kurtulmak öyle sanıldığı kadar kolay bir iş değil diye düşünenlerden iseniz, bir de bu önerimize gözatın derim. Denen diyetler ya da çeşitli egzersiz belki çok da kalıcı çözümler ve hızlı sonuçlar vermeyebilir. Bu gün size önereceğim 2 dakikada göbek eritme egzersizi taaa Çin’den geldi ve oldukça da etkili bir yöntem.

PAYLAŞ TWEET
21 Şubat 2017
142

Yoğurdun İçine 1 Tatlı Kaşığı Ekleyin! 1 ayda 10 Kilo Verin

Zayıflamak isteyen okurlarım için hem uygulaması çok kolay, hem de son derece etkili bir zayıflama yöntemi önermek istiyorum. Kimyonlu yoğurt kürü ile 1 ayda 10 kiloya kadar zayıflamak mümkün. Tabi vereceğiniz kilo kilonuzla doğru orantılı olacaktır.

PAYLAŞ TWEET
14 Şubat 2017
176

Kış Mevsiminde Formda Kalmanın Püf Noktaları

Kış mevsiminde metabolizma biraz daha yavaşlar ve daha fazla kilo alırız diye düşünürüz. Ama aslında durum pek de öyle değil. Kış mevsiminde kilo vermek yaz mevsimine göre daha kolaydır. Kış mevsiminde kilo almak tamamen psikolojik sebeplerden kaynaklıdır.

PAYLAŞ TWEET
6 Ocak 2017
165

Yumurtanın İçindeki Kaygan Beyaz Şey Nedir?

Yumurtayı sahana her kırdığınızda içerisinde beyaz kaygan bir şey olduğunu görüyoruz. Pek çoğumuz bu beyaz kaygan şeyin ne olduğunu bilmiyor. Ben de bilmiyordum. Ve pek çok insan gibi ben de o beyaz kaygan şeyi, yumurtadan ayırmak için uğraşıyorum.

PAYLAŞ TWEET
23 Aralık 2016
307

Ender Saraçtan Kilo Koruma Önerileri

Zayıflamak, kilo vermek, formda kalmak. Herkesin istisnasız istediği bir durum. Kadın veya erkek ayrımı olmadan. Çünkü ideal kiloda kalmak, dış görüntü için değil sağlıklı bir hayat için şart. Bildiğiniz gibi şişmanlık, fazla kilo gibi sorunlar ciddi sağlık sorunlarına zemin hazırlıyor.

PAYLAŞ TWEET
6 Aralık 2016
316

Ender Saraç Zayıflatan Zencefilli Avakado Yaprağı Çayı

Bu günkü makalemde zayıflamak isteyenler için Ender Saraçtan muhteşem bir zayıflama çayı tarifi önereceğim. Bildiğiniz üzere, Doktor Ender Saraç Sağlık önerileri ve zayıflama yöntemleri ile en çok tanınan ve konuşulan uzmanlardan bir tanesi.

PAYLAŞ TWEET
25 Kasım 2016
179

Kilo Vermek İçin Öncelikle Karaciğerinizi Temizlemeniz Gerekir

Bazı insanlar şanslı genlere sahiptir. Dünyayı yerler ama, kilo almazlar. Bazıları ise, o kadar şanslı değildir. Hatta oldukça şansızdırlar. Su içseler kilo alırlar. Aldıkları kiloları vermek de oldukça zordur. Peki bu kilolardan kurtulmak için ne yapmak lazım ? Nasıl olacak da zayıflanacak ?

PAYLAŞ TWEET
9 Mayıs 2016
234

Bitki Çayları Gerçekten Zayıflatıyor mu ?

Merhaba sevgili okurlarım. Sizlere zaman zaman zayıflamak konusunda yardımcı olduğu düşünülen bitki çayları önerisinde bulunuyorum. Bilgilendirme amaçlı paylaştığım bu bitki çayları ile zayıflama konusu bir de farklı bir boyutla sizlerle paylaşmaya karar verdim.

PAYLAŞ TWEET
22 Mart 2016
228

Karanfilli su İle Bir Haftada 3 Kilo Verin !

Zayıflamak şu dönemlerde hanımlar için ayrı bir önem taşıyor. Malum yaz yaklaştı ve forma girme zamanı çoktan geldi. Üzerinizdeki rehaveti atın ve bir an önce zayıflamak için kolları sıvayın. Zayıflamak aslına bakarsanız sanıldığı kadar zor bir iş değil.

PAYLAŞ TWEET
5 Mart 2016
322

Feridun Kunaktan Kolay Zayıflatan Öneriler

Dr Feridun Kunak bitkisel ve doğal önerileri ile tüm hanımların en gözde TV doktoru. Aslında Ortopedi Uzmanı olan Feridun Kunak sık sık TV programlarına çıkarak, kainat eczanesinden faydalanmanın yollarını gösterirken,çeşitli alternatif tedavi yöntemlerinden de evde uygulanabilir olanları seyircileriyle paylaşıyor.

PAYLAŞ TWEET
15 Ocak 2016
381

Kilo Verdiğinizde Vücudunuza ve Sağlığınıza Yaptığınız 10 İyilik

Kilo vermek pek çok insanın ortak derdi. Üstelik bu ciddi sağlık sorunu sadece ülkemizde değil, dünyada da insanların baş belası. Obezite başlı başına bir sağlık problemi iken, beraberinde getirdiği hastalıklar da kötü bir bonus gibi.

PAYLAŞ TWEET
24 Aralık 2015
253

Kilo Verdikten Sonra Yeniden Kilo Almanızı Önleyen 10 Etkili Yöntem

Kilo almak son derece kolay olsa da kilo vermek dünyanın en zor işlerinden bir tanesi. Diyet yapmak dünyanın en büyük eziyetlerinden bir tanesi sanırım. Önemli olan sürekli diyet yapıp kilo vermeye uğraşmak değil. Belli bir beslenme programını yaşam tarzı olarak belirleyip ona göre beslenmek gerekir.

PAYLAŞ TWEET
2 Aralık 2015
243
Yeniler

Kuru Saçları Canlandıran Doğal Saç Bakım Maskesi

Saçlar kişilerin güzellik unsurlarından belkide en önemlisidir. Düzenli olarak saç bakımı yapmak saçlarınızın daha sağlıklı ve ışıl ışıl olmasın sağlar. Her saç tipi için farklı ve uygun bir saç bakımı uygulamak gerekir. Eğer yanlış saç bakımı uygularsanız saçlarınız güzelleşmek yerine daha kötü bir hal alabilir.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
67

Er Rafi Ya Rafi Esmasının Anlamı ve Zikretmenin Faydaları

Kurna-ı Kerim mucizelerle dolu bir kitaptır. Bu mucizelerden bir tanesi de Allah (c.c.)’in yüce isimleridir. bu gün sizlere Allah (c.c.)’in yüce isimlerinden birisi olan ER-RAFİ/ER RAFi esmasının anlamındab-n ve zikretmenin faziletlerinden bahsetmek istiyorum. yıldızınız düşükse, mutsuz ve defresifseniz, sürekli uyku ve esneme hali mevcutsa, aile ilişkilerinde dışlanıyor ve sevilmediğinizi düşünüyorsanız, evrenizdekilerin size karşı sevgi ve saygı beslemediğini düşünüyorsanız ER RAFİ/YA RAFİ esması ile yardım isteyin.

PAYLAŞ TWEET
11 Şubat 2018
63

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
195

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
79

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
178