Salâtül Fatih Duasının Namazı

Dini Bilgiler 12 Şubat 2017

Sizlere  bir önceki makalemde Salâtül Fatih Duasının faziletleri, okunuşu ve anlamından bahsetmiştim. Bu gün ise Salâtül Fatih Duası’nın makbul olması için namazının nasıl kılınacağı konusundan bahsedeceğim. Sadece cennetlik kişilere okumak nasip olan bu salavatı şerif okuyanı cehennem ateşinde korur. Tüm dileklerinin kabulüne vesile olur. Bu salavatı okuyanın sevabını yerde ve gökte bulanan yazmak isteseler yazamazlar. Bu ve çok daha fazla fazileti olan Salavatı Fatih duasının tüm faziletlerinden faydalanmak için Salâtül Fatih Duasının Namazı kılmak gerekir. Salâtül Fatih Duasının Namazı aşağıdaki şekilde kılınmalıdır.

Salatul_Fatih_duasi_namazi

Ahmet Dahlan’ın söylediğine göre, bu salavatı şerifeyi günde 100 defa okuyan kişiye tüm manevi perdeler kalkar ve Allahtan başka kimsenin bilemeyeceği nurlar saçılır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Salâtül Fatih Duasının Namazı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar