Samsungdan Telefon Şarj Eden Monitör

Bilim ve Teknoloji 28 Temmuz 2015

Gün geçmiyor ki, insanların işini kolaylaştıracak yeni bir teknolojik icat ortaya çıkmasın. Son dönemlerin en çok tercih edilen akıllı cep telefonlarındaki en büyük sorun şajının çabuk bitiyor olması. Tüm telefon üreticileri de bu konuda akılcı yöntemler sunmak istiyor ve bu fikir üzerinde çalışıyorlar. Samsung firması da telefonların şarj sorununu çözmek üzere akıllı bir fikir geliştirip, telefon şarj eden monitör yapmış.

samsung_tekefon_sarj_eden_monitor

Samsung Telefon Şarj eden Monitör

Samsung firmasının merkezi Güney Kore. Bu dev teknoloji firması şarj etme özelliği taşıyan monitör sayesinde önemli bir hizmette bulunmayı hedefliyor. Fakat kablosuz şarj yeni bir teknoloji olarak değil ayrı bir aparat olarak üretiliyor.  Samsung, yeni üretmiş olduğu, S24E370DL ve S27E370DS2 adlı iki yeni monitörü tanıttı. Bu monitörlerin en önemli özelliği telefon şarj edebilme kapasitesine sahip olmaları.  Monitörlerin ayak kısmındaki, kablosuz şarj özeliğine sahip stant’a telefonunuzu yerleştirerek şarj ete imkanına sahip olabilirsiniz.

samsung_monitor

Samsung Telefon Şarj eden Monitör Nereden Alınır ?

Samsung’un üretmiş olduğu şarj eden monitör henüz satışa sunulmuş değil. Faka Eylül ayında Berlin’de yapılacak olan IFA 2015 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Şarj Cihazını Korumanın Kolay Yolu

Türklerin Akıllı Telefonlarda Aradığı Özellikler

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Samsungdan Telefon Şarj Eden Monitör” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar