Şarj Cihazını Korumanın Kolay Yolu

Bilim ve Teknoloji 26 Haziran 2015

Cep telefonları, günümüzde kişilerin en önemli eşyaları. Hatta öyle ki neredeyse tuvalete bile cep telefonu ile gider olduk. Cep telefonları herkes için kıymetli. Telefonlarımıza bir şey olmaması için epey özen gösteririz. Ama maalesef aynı özeni, cep telefonlarımızı kullanmamıza olanak sağlayan şarj cihazlarına göstermiyoruz. Ve bir süre sonra, şarj cihazının kablosu kırılıyor ve artık telefonu şarj edemez hale geliyor.

sarj_cihazı_koruma

Şarj Cihazını Korumanın Kolay Yolu

Şarj cihazlarına bu kadar hor davranıp,bize uzun süre hizmet etmesini beklemek büyük bir hata. Ama üzülmeyin onun da çok kolay bir çözümü var. Sizlere görsellerle resimli olarak anlatacağımız yöntem çok işinize yarayacak türden.

sarj_cihazı_koruyucu

Şarj Cihazı Koruyucu

Şarj cihazı koruyucu yapmak için tüm ihtiyacının olan basit bir yay. Dilerseniz eskimiş ve kullanılmayan tükenmez kalemlerin içinden çıkarıp kullanabilirsiniz.

sarj_cihazini_korumak_icin

Samsungdan Telefon Şarj Eden Monitör

Türklerin Akıllı Telefonlarda Aradığı Özellikler

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şarj Cihazını Korumanın Kolay Yolu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

videohive videohive download videohive download free after effects download ae download free motionpile download after effects projects