Soyal Medya Kayıp Pandanın Peşinde ! Peki Siz Bulabilir misiniz ?

Sosyal medy garip bir sanal alem. İnsanların neyi beğenecekleri ya da neyi TT yapacakları pek de kestirilemiyor. en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Facebook da da son günlerin en çok beğeni alan ve merak konusu olan ey ise bilmeceli bir görsel. Bir çok kardan adamın arasından pandayı bulmak.  Yeni yıl için hazırlanmış olan bir bilmece olan kayıp panda, pek çok kişinin ilgisini çekti ve saniyeler içinde 42.000 beğeniye ulaştı. Tabi herkes kayıp pandanın peşine düştü.

Panda Nerede ?

kayip_pandayi_bul

Macar sanatçı Gergely Dudas tarafından hazırlanan ve bir anda sosyal medyada herkesin dikkatini çeken yılbaşı bilmecesinde, kardan adamların arasında pandayı bulmak isteyen binlerce kişi piksellerin arasında kayboldu. Macar sanatçı pek çok kardan adamdan oluşan bir görselin içine panda resmi yerleştirdi. Gizli pandayı bulmaya çalışan pek çok facebook kullanıcısı kısa sürede yılbaşı bilmecesini kısa süre içinde fenomen haline getirdi. Pek çok kişinin ilk bakışta bulamadığı kayıp pandayı bakalım siz bulabilecek misiniz ?

Biraz İpucu Verelim

kayip_panda_nerede

Kayıp pandayı bulamamışsanız ya da bulmak için çok fazla zaman kaybetmek istemiyorsanız size küçük bir ipucu verelim.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Soyal Medya Kayıp Pandanın Peşinde ! Peki Siz Bulabilir misiniz ?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Klasik Anne Sözleri

Klasik Anne Sözleri

12 Mart 2015
260
Tedi Tütü İç

Tedi Tütü İç

24 Kasım 2012
243

Sponsor Bağlantılar