Topuğu Değiştirilebilen Topuklu Ayakkabı Üretildi

Ayakkabı 24 Mart 2017

Topuklu ayakkabı ile tüm gün gezdikten sonra ayaklarınızın yorulması son derece doğaldır. Bir diğer sorun ise, aynı ayakkabı ile tüm etkinliklere katılmak sorunu var elbette. Pek sizlere bir soru sorsam yanıtınız ne olurdu? Tüm etkinliklere aynı ayakkabılarla katılıp, farklı bir görünüm elde etmek ya da ayaklarınız ağrıdığı zaman ayakkabıların topuklarını çıkarıp ayaklarınızı dinlendirmek ister misiniz? Sanırım tüm kadınların bu sorulara cevabı evet olacaktır.

Topuğu Değiştirilebilen Topuklu ayakkabı Üretildi

topugu_degistirilebilen_topuklu_ayakkabi

Daily Mail’in haberine göre Bir Alman firması tarafından üretilen topuğu değiştirilebilen topuklu ayakkabı pek çok kadının ortak sorunlarının da çözümü olacak. Bu ayakkabılar sayesinde ayaklarınızda rahatsızlık hissettiğiniz zamanlarda yapmanız gereken tek şey topuk boyunu kısaltmak veya topuk modelini değiştirmek.Akşamki toplantı, eğlence ya iş yemekleri için de ayrıca ayakkabı taşımanıza gerek yok. Çantanızda ufacık yer kaplayacak olan topukları yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır. Dilediğiniz model topuğu ayakkabılarınıza takarak etkinliklerinize devam edebilirsiniz.

topugu_degisen_topuklu_ayakkabi

Topuklu ayakkabınızı isterseniz yüksek topuklu, isterseniz de alçak topuklu olarak kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabının topuk kısmına çıkarılıp takılabilir bir aparat monte edilmiş. Bu sayede topuklu ayakkabınızın topuklarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

topugu_degisen_topuklu_ayakkabi_uretildi

Gördüğünüz gibi kadınlar için büyük kolaylık olan topuğu değiştirilebilen topuklu ayakkabılar ülkemizde ne zaman satışa sunulur bilemiyorum ama bir an önce gelse çok iyi olur diye düşünüyorum.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Topuğu Değiştirilebilen Topuklu Ayakkabı Üretildi” hakkında 0 yorum var