Topuklu Ayakkabılar İçin Harika Depolama Fikirleri

Ayakkabı 17 Nisan 2017

Topuklu ayakkabı kadınlar için resmen aşk. Bir çok topuklu ayakkabıya aşık olup alan kadınlar için en büyük sorun bu topuklu ayakkabıları ne şekilde muhafaza edecekleri ya da nereye koyacakları. Bu gün siz değerli hanım okurlarımıza topuklu ayakkabıları depolamak için muhteşem fikirler önereceğim.

Eski Merdivenleri Değerlendirin

topuklu_ayakkabi

Eski merdivenler son derece muhteşem topuklu ayakkabı askısı olacaktır. Hem de dekoratif bir görünüm sağlayacaktır. Eski merdiveni temizledikten sonra dilediğiniz renge boyayıp ayakkabılarınızı asın. Tüm dağınıklığı da ortadan kaldırmış olacaksınız.

Perde Arkası Gizli Depo

topuklu_ayakkabilar

Odanızda ya da evinizdeki kör noktalardan bir yere ayakkabılarınızı asmak için askılık yapın. O noktaya da şık bir perde asın. Hem dekoratif bir görünüm elde edin, hem de ayakkabılarınız bir düzen içinde dursun.

Odanızda Butik Havası Yaratın

topuklu_ayakkabilari_saklama

tüm topuklu ayakkabılarınızı bir yerde toplayıp, evinizde bir butik havası estirmeye ne dersiniz. Duvara monte edeceğiniz dekoratif rafların üzerin tüm topuklu ayakkabılarınızı sıralayın. Dilediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz zaman kolaylıkla giyebilirsiniz.

Ayakkabı Dolabı

topuklu_ayakkabi_depolama_yontemleri

Eğer size önerdiğim diğer fikirler biraz uçuk geldiyse kullanışlı bir ayakkabı dolabı edinmenizi öneririm. Şık ve kullanışlı bir ayakkabı dolabı tüm ayakkabılarınızı ortadan kaldıracak ve sizi çok rahatlatacaktır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Topuklu Ayakkabılar İçin Harika Depolama Fikirleri” hakkında 0 yorum var