Topuklu Ayakkabının Rahat Olduğunu Anlamanın Püf Noktası

Topuklu ayakkabının şık ve güzel olması kadar rahat olması da çok önemli bir konudur. Gün içinde giyeceğiniz ayakkabının içinde ayaklarınızın rahat etmesi kadar önemli bir konu olamaz. Topuklu ayakkabı alırken, dikkat etmeniz gereken en önemli konu budur. Peki bunu nasıl anlayacağız? Ayakkabıya bakarak rahat olup olmadığı anlaşılmaz ki dediğinizi duyar gibiyim. Ama merak etmeyin. Size önereceğim püf noktası sayesinde, topuklu ayakkabı almadan önce 2 saniyede rahat bir ayakkabı olup olmadığını çok kolaylıkla anlayabileceksiniz.

Topuklu Ayakkabının Rahat Olduğunu Anlamanın Püf Noktası

topuklu_ayakkabinin_rahatligi

Yeni bir topuklu ayakkabı almak düşünülenin aksine son derece zor bir iştir. Özellikle internetten modavapuru.com gibi online ayakkabı mağazasından topuklu ayakkabı alıyorsanız.. modavapuru.com da gördüğünüz bir ayakkabıya görür görmez aşık oldunuz. Ama internetten alacağınız bir ayakkabıyı deneme şansınız yok.

topuklu_ayakkabi

Güzelliği, şıklığı tamam. Peki ya rahatlığı ? Üzülmeyin bu durumda size çok yardımcı olacak olan püf noktamız imdadınıza yetişecek. Topuklu ayakkabının rahat olup olmadığını anlamak için, ayakkabının tabanı ve topuğu arasındaki mesafeye bakmanız gerekir. Eğer ayakkabının topuğu ve tabanı arasındaki mesafe 3 cm ve üzerinde ise, alacağınız topuklu ayakkabı son derece rahattır. Eğer mesafe 2,5 cm’den daha az ise ayakkabının ayaklarınıza hiç de rahat vermeyeceğini bilmeniz gerekir. Ayakkabının topuğu ve tabanı arasındaki mesafe kısaldıkça, ağırlık parmaklara biner ve ve bu durum da acı çekmenize yol açar.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Topuklu Ayakkabının Rahat Olduğunu Anlamanın Püf Noktası” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
En İlginç Kot Tasarımları

En İlginç Kot Tasarımları

15 Haziran 2017
11

Sponsor Bağlantılar

videohive videohive download videohive download free after effects download ae download free motionpile download after effects projects