Uzak Doğudan Gelen Bu Güzellik Sırrı Cildinizi Lekelerden ve Kırışıklıklarda Koruyor!

Uzak Doğudan, taaaaa Çin’den muhteşem bir güzellik sırrı paylaşmak istiyorum sizlerle. Çinli kadınların porselen gibi pürüzsüz ve lekesiz cildini tüm kadınlar bilirler. Bu güzel ciltlerinin elbette gizli bir güzellik sırrı mevcut. Siz de basit ve doğal bir yöntem olan bu güzellik sırları ile muhteşem, kırışıksız ve lekesiz bir cilde sahip olabilirsiniz. 100 yılı aşkın zamandır Çinli kadınlar tarafından uygulanan bu güzellik sırları evde doğal malzemelerle kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Aspirin Bal Maskesi İçin Gerekli malzemeleri verdikten sonra aspirin bal maskesinin hazırlanışı ve uygulaması konusuna geçeceğim.

Porselen Gibi Bir Cilt İçin Gerekli Malzemeler

cinli_kadinlarin_guzellik_sirlari

  • 2 adet aspirin
  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1 bardak su.

Porselen Gibi Bir Cilt İçin Aspirin Bal Maskesi

aspirin_bal_maskesi

Suyun içine 2 adet aspirini kırıp iyice eriyinceye kadar karıştırın. Ardından balı karışımın içine ekleyip, kremsi bir kıvam alıncaya kadar karıştırın. Karışımı hazırladıktan sonra yüzünüzü iyice yıkayıp kurulayın. Hazırladığınız maskeyi cildinize uygulayıp 10 dakika boyunca cildinize dairesel hareketlerle masaj yapın. Ilık su ile cildinizi yıkayıp maskeyi temizleyin. Haftada 2-3 defa uygulamanız yeterli olacaktır. İlk haftadan itibaren cildinizin daha sağlıklı ve parlak olduğunu görebilirsiniz.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Uzak Doğudan Gelen Bu Güzellik Sırrı Cildinizi Lekelerden ve Kırışıklıklarda Koruyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar