Uzaylı Kedi Matilda

Aktüel/Güncel 17 Haziran 2015

İnternette pek çok sevimli hayvan videoları ve resimleri görmeniz mümkün. Özellikle kediler en çok seyredilen hayvanlar. Bir de internette fenomen olan kediler var. Bunlardan bir tanesi de Uzaylı Kedi Matilda. Özellikle İnstagram’da takipçi sayısı 40.000 olan ve tüm dünyanın ilgisini çeken Uzaylı Kedi Matilda’yı daha yakından tanıyalım ne dersiniz ?

Uzaylı Kedi Matilda

uzayli_kedi_matilda

Aslına bakarsanız Matilda’nın bu kadar çok tanınmasına ve bu kadar çok kişi tarafından takip edilmesine neden olan koskocaman gözleri bir sağlık sorunu nedeni ile sürekli büyüyor. Son bir yıldır gözlerinin büyümesi engellenemiyor. İnstagram’da 40.000 takipçisi bulunan Kedi Matilda’nın bu halini çok sevimli bulanlar olduğu kadar, korkunç bulanlarda var.

Uzaylı Kedi Matilda’nın Hastalığı Ne ?

uzayli_kedi_matilda

İnternet fenomeni Uzaylı Kedi Matilda, bu ismi sürekli olan büyüyen gözlerinden almış. 2 yaşında olan kedi Matilda’nın, doğuştan gelen bir hastalık sonrasında, birinci yaşının ardından gözleri büyümeye başlamış. Yaşadığı bu sağlık sorunu, tıpta lens lüksasyonu olarak adlandırılıyor ve göz merceğinin gözden ayrılması ile birlikte gözlerde büyüme başlıyor. Matilda’nın sahipleri durumu fark edince, soluğu bir veterinerde almışlar. Yapılan bir çok muayene ve test sonrasında, bu durumun Matilda’nın hayat kalitesinde bir olumsuzluk yaratmadığı tespit edilmiş ve bunun için de sahipleri ameliyattan vazgeçmişler. Matilda’nın başka birsağlık problemi yok. Bu durum, Matilda açısından herhangi bir ağrı veya acıya neden olmuyor. Sahipleri ise, Matilda’nın sevimli veya korkunç bulunması konusunda da son noktayı koymuşlar. Sahipleri için Matlida son derece güzel ve sevimli bir kedi.

Uzaylı Kedi Matilda’nın İnstagram Profili

uzayli_kedi_matilda_instagram

Matildanın instagramda 40.000 takipçisi bulunuyor. Uzaylı Kedi Matilda’nın İnstagram profilinde, Hiç böyle birini gördünüz mü ? Kendi Cinsimi arıyorum ifadesi yer alıyor.

uzayli_kedi_matilda_instagram_profili

Uzaylı Kediler

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Uzaylı Kedi Matilda” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar

videohive videohive download videohive download free after effects download ae download free motionpile download after effects projects