Kategori: Aktüel/Güncel

Kahve Telvesinin Daha Önce Hiç Duymadığınız Kullanım Alanları

Kahve içtiğinizde kalan telveyi sakın atmayın. Kahve telvesinin kullanım alanları oldukça fazla ve şaşırtıcı. Kahve telvesinin cilt ve saç bakımında kullanıldığını pek çok yerde duymuşsunuzdur. Fakat bu gün size önereceğim kullanım alanlarında da kahve telvesinden fazlasıyla faydalanabileceksiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Haziran 2017
11

Mutfak Tezgahındaki Yanık İzlerini Yok Etmenin Pratik Yolları

Mutfak tezgahı evde en çok kullanılan ama en çok da ihmal edilen bölümlerden birisidir desem sanırım yanlış söylemiş olmam. Mutfak tezgahlarındaki en büyük sorun üzerinde oluşan yanık izleridir. Bu yanık izlerini çıkarmak her ne kadar zor gibi görünse de imkansız değildir.

PAYLAŞ TWEET
1 Haziran 2017
13

Kahvenin Taze Kalmasını Sağlayacak Pratik Bilgiler

Türk kahvesi bizim geleneksel içeceklerimizi ve ikramlarımız arasında yer alır. Türk kahvesini keyifle içmek için de en önemli olan Türk Kahvesinin taze olmasıdır. Sürekli olarak az miktarlarda taze kahveyi her zaman alamayız. Ama almış olduğumuz kahvenin uzun süre taze kalmasını sağlayabiliriz.

PAYLAŞ TWEET
18 Mayıs 2017
32

Kendi Islak Mendilinizi Kendiniz Yapın!

Sizlere daha önce hazır satılan ıslak mendilin ne kadar zararlı olduğu anlatmıştım. Makaleyi okumamışsanız bu makalenin sonundaki yazının üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz. Islak mendil hiç kuşkusuz hepimizin sıklıkla kullandığı ve vazgeçilmezi olan ürünler.

PAYLAŞ TWEET
4 Mayıs 2017
31

Bol Köpüklü Türk Kahvesi Yapmanın Püf Noktaları

Şöyle bol köpüklü bir kahveyi kim sevmez ki? Hele bir de yoğun geçmiş bir günün üzerine. Ama bazı zamanlarda Türk Kahvesi tam da istenildiği gibi bol köpüklü ve lezzetli olmayabilir. Elbette bir de bol köpüklü kahve yapmanın bazı püf noktalarını uygulamak gerekir.

PAYLAŞ TWEET
2 Mayıs 2017
24

Wi-Fi Devri Bitiyor Li-Fi Devri Başlıyor? Nedir Bu Li-Fi?

Günümüz internet devri malum. Ve internet için kullanılan Wi-Fi ler hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu teknolojik cihazların başına yer alıyor. 2011 yılında Wi-fi den daha hızlı ve daha güçlü olduğu söylenilen Li-fi terimi ortaya atıldı.

PAYLAŞ TWEET
25 Nisan 2017
32

Koltukaltı Kararan Beyaz Kıyafetler İçin Muhteşem Çözüm

Beyza kıyafet giymek iyi güzel de en büyük sorun, beyaz kıyafetin, özellikle terden dolayı kol altı kısımlarının kararmıs. Bunun için ne denerseniz deneyin tam anlamıyla çözüm bulamayacağınzı düşünüyorsanız bir de bu makalemize gözatın derim. Bu gün size çok işinize yarayacak muhteşem ve bir o kadar da pratik bir çözüm sunacağım.

PAYLAŞ TWEET
24 Nisan 2017
34

İnsan Vücudu Hakkında Pek Bilinmeyen 10 Özellik

İnsan vücudu bilim dünyasının üzerinde en çok araştırma yaptığı en gizemli ve en mükemmel çalışan bir makine gibi. Günümüzde teknolojinin ve tıbbın epey ilerlemiş olması bile insan vücudundaki gizemin tamamını çözmeye yeterli değil. maalesef.

PAYLAŞ TWEET
17 Nisan 2017
36

Kurabiye Yapmanın Püf Noktaları

Her işin bir püf noktası vardır. Püf noktaları uyguladığınızda hem işiniz daha kolaylaşır hem de çok daha iyi sonuçlar alırsınız. Özellikle hamur illerinde püf noktaları son derece gereklidir. En çok tercih edilen hamur işlerinden bir tanesi olan kurabiye için de olmazsa olmaz püf noktaları mevcut.

PAYLAŞ TWEET
9 Nisan 2017
48

Başınıza Gelecekleri Önceden Belli Eden Tuhaf İşaretler

Günlük hayatımızda bazen ilginç tesadüfler veya tuhaf işaretlerle karşılaşırız. Ama elbette hiç birimiz bunun başımıza geleceklerle ilgili detaylar olduğunu düşünmeyiz. Tesadüf der geçeriz. Y da olur mu öyle şey canım? Ne alaka ? deriz.

PAYLAŞ TWEET
3 Nisan 2017
61

Islak Mendil Hakkındaki Bu Gerçeği Öğrendiğinizde Bir Daha Asla Kullanmayacaksınız!

Islak mendili kullanmayan hemen hemen yok gibi. Kendimizi bırakın bebeklerimizde dahi kullandığımız ıslak mendil hijyen amaçlı kullanılıyor olsa bile son derece tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Yapılan araştırma sonuçlarına göre, ıslak mendil, ya da bebek mendili olarak satılan bu hijyen malzemelerinin zararsız olduğu konusunda bilgiler vermekteydi.

PAYLAŞ TWEET
27 Mart 2017
84

Burçlar Eğer Yiyecek Olsaydı Ne Olurdu?

Burçlarla ilgili pek çok şey yazılır çizilir. Karakterlerinden tutun da, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığına kadar.. Bazı zamanlarda da espriyle karışık yorumlar yapılır. Bu gün sizlere biraz espri, biraz eğlence olsun diye burçlarla ilgili bir makale hazırladım.

PAYLAŞ TWEET
25 Mart 2017
59

Evde Saç Kreminden Oyun Hamuru Yapımı

Dışarıdan içerisinde ne olduğunu bilmediğiniz oyun hamurlarını almak yerine, kendi evinizde kendi yapacağınız oyun hamurları her zaman daha iyidir.

PAYLAŞ TWEET
13 Mart 2017
57

Çamaşır Makinesine Aspirin Atarsanız Ne Olur?

Beyaz çamaşırlardaki en büyük sorun zamanla beyazların grileşmesidir. Beyazlar grileştiğinde tekrar eski haline getirmek için pek çok kadın denemedik yöntem bırakmıyor. Üstelik grileşen beyaz kıyafetler ve çamaşırlar her yıkamada daha da kötü bir gürünüm alır.

PAYLAŞ TWEET
11 Mart 2017
83

Çocuklarınızın İnternette Kesinlikle Paylaşmamanız Gereken 7 Fotoğrafı

Hepimiz sosyal medyayı aktif olarak kullanıyoruz. Ve bu sosyal medya platformlarında hem kendimize hem de çocuklarımıza ait bir çok fotoğraf paylaşıyoruz. Fakat internette paylaşılan çcuk fotoğrafları sandığınız kadar masumane sonuçlanmayabilir.

PAYLAŞ TWEET
6 Mart 2017
63
Yeniler

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
3

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
9

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
9

Yıldızı Düşük Kişilerin Okuması Gereken Dualar

Yıldız düşüklüğü kelimesini duymuşsunuzdur. Peki nedir bu yıldız düşüklüğü. Vücudumuzda 7 adet ana salgı bezi bulunur ve bunlara çakra ismi verilir. Çakraların düzgün çalışmaması ve çakraların etrafındaki enerjinin azalması sonucu yıldız düşüklüğü meydana gelir.

PAYLAŞ TWEET
28 Haziran 2017
21

Şarap Kadehleri İle Yapılabilecek Muhteşem Mumluklar

Özellikle de evlenmeden önce çeyizlik olarak alınan şarap kadehleri çoğunlukla kullanılmaz ve bir köşede öylece bekler durur. Üstelik evin hanımı için kullanmadığı eşyaya sürekli temizlik ve bakım için zaman ayırmak külfetli bir iş olur.

PAYLAŞ TWEET
22 Haziran 2017
7
videohive videohive download videohive download free after effects download ae download free motionpile download after effects projects